Barış Arduç Kimdir

Barış Arduç Kimdir

Barış Arduç (d. 9 Ekim 1987, İsviçre), Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İsviçre'nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım attı. İlk olarak Küçük Hanımefendi (2011), Dinle Sevgili (2011), Pis Yedili (2011) gibi dizilerde rol aldıktan sonra Benim İçin Üzülme (2012), Bugünün Saraylısı (2013-14) ve Racon: Ailem İçin (2015) gibi dizilerde rol aldı. Kendisine şimdiki popülerliğini kazandıran Kiralık Aşk (2015) adlı dizide yer aldı. Daha sonrasında Kuzgun ve Çukur adlı dizilerde de rol aldı. Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre'nin Scherzingen şehrinde emlakçılık yapan Gülay ve Erol Arduç çiftinin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Baba tarafından Ordu Fatsa'lı, anne tarafından Artvin'lidir. Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç ile beraber 3 kardeştir. 8 yaşında ailesiyle beraber yurtdışından Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilkokulu Sakarya ve Gölcük'te bitirdi. 17 Ağustos 1999'da Gölcük'te yaşanan deprem sebebiyle ailesi ile beraber Bolu'ya taşınmak zorunda kaldı. Ortaokulu ve lise 1. sınıfı Bolu'da okuduktan sonra, lise 2. sınıfta ailesiyle beraber İstanbul'a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul'a geri döndü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'na bağlı olarak Şile 'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı. Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda teatral eğitimine katıldı ve profesyonel oyunculuğa adım attı.

Barış Arduç Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 718 barış arduç kimdir haberi bulunmuştur.
Gupse Özay: Kızım devamlı 'babam' diyor!
Gupse Özay: Kızım devamlı 'babam' diyor!Gupse Özay, 'Deliha' filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Barış Arduç ile Temmuz 2020'de dünyaevine girmiş, kızı Jan Asya'yı Eylül 2022'de kucağına almıştı. Ünlü oyuncu, yeni filmi 'Lohusa'nın çekimlerinin tamamlandığı gün gazetecilerle bir araya geldi. Eşi ve kızıyla ilgili konuşan Özay, "Kızım devamlı 'babam' diyor" diyerek samimi açıklamalar yaptı.
22.11.2023Cadde
Gupse Özay'dan 'Lohusa' sürprizi! Doğum sahnesi gerçek oldu
Gupse Özay'dan 'Lohusa' sürprizi! Doğum sahnesi gerçek olduGupse Özay, 'Deliha' filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Barış Arduç ile Temmuz 2020'de dünyaevine girmiş, kızı Jan Asya'yı Eylül 2022'de kucağına almıştı. Ünlü oyuncu ve senarist, yeni filmi 'Lohusa'da gerçek doğum doktoru ile birlikte kamera karşısına geçti.
24.10.2023Cadde
'Lohusa'nın çekimleri sürprizli başladı! İşte setten ilk kareler
'Lohusa'nın çekimleri sürprizli başladı! İşte setten ilk karelerGupse Özay’ın yeni filmi 'Lohusa' sete çıktı. Renkli anların yaşandığı sette lohusa şerbeti içildi, tüm oyuncular ve set ekibi lohusa tacı taktı. Setin ilk gününde yönetmen Kıvanç Baruönü’nün doğum günü de kutlandı.
12.10.2023Cadde
'Lohusa'nın okuma provasında buluştular
'Lohusa'nın okuma provasında buluştularOyuncu ve senarist Gupse Özay’ın yeni projesi 'Lohusa'nın okuma provası gerçekleştirildi. Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’nün oturduğu filmin oyuncu kadrosu prova için bir araya geldi.
24.10.2023Cadde
Barış Arduç: Her gün kızımdan yeni şeyler öğreniyorum
Barış Arduç: Her gün kızımdan yeni şeyler öğreniyorum'Deliha' filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Barış Arduç ile Gupse Özay, 2020'de evlenmişti. Oyuncu çift, Eylül 2022'de kızları Jan Asya'yı kucaklarına almıştı. Arduç, "Şahane duygular içerisindeyim" açıklamasını yaptı.
29.09.2023Cadde
Köpek İsimleri 2023: Yaratıcı, Duyulmamış, Yeni, Değişik, Popüler Yavru Dişi ve Erkek Köpek İsimleri
Köpek İsimleri 2023: Yaratıcı, Duyulmamış, Yeni, Değişik, Popüler Yavru Dişi ve Erkek Köpek İsimleriSevimli görünüşleri, inşalarla kurdukları yakın dostluk ve bağ ile kendilerini sevdiren köpekler dünya üzerinden en çok sahiplenilen ikinci evcil hayvanlardır. Etçil ve memeli olan köpeklerin 400’den fazla ırkı olduğu tahmin edilmektedir. Günümüzde en çok sahiplenilen köpek cinsi ile fino türüdür. İlk köpek sahiplenildiğinde dişi veya erkek oluşuna göre isim verilir. Köpek sahipleri yeni dostlarına en güzel, duyulmamış, havalı isimleri vermek ister. Bazı evcil hayvan sahipleri köpeklerine yabancı isim vermek isterken bazıları da Türkçe isim tercih ederler. Köpeklere verilebilecek birbirinden güzel köpek isimleri vardır. En güzel, yaratıcı, duyulmamış, havalı, Türkçe, yabancı dişi ve erkek köpek isimleri ile ilgili içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.09.2023Evcil Hayvan
'Bu biz değiliz! Bebek de bizim değil'
'Bu biz değiliz! Bebek de bizim değil''Eltilerin Savaşı'ndan sonra hayranlarından uzak kalan Gupse Özay, 'Lohusa' filmi ile 2024'te sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak. Yeni projesi için çalışmalara başlayan başarılı oyuncu ve senarist, bir yaşındaki kızı Jan Asya'nın fotoğrafı diye sosyal medyada paylaşılan kareye açıklık getirdi.
23.09.2023Cadde
Gupse Özay’dan yeni film: Lohusa!
Gupse Özay’dan yeni film: Lohusa!'Deliha' serisi, 'Görümce' ve 'Eltilerin Savaşı' gibi çok izlenen filmlere imza atan komedyen Gupse Özay, yeni filminin müjdesini verdi. Oyuncu ve senarist, yeni filminin adını da ilk kez açıkladı.
11.09.2023Cadde
Gupse Özay ile Barış Arduç'un kızları Jan Asya bir yaşına girdi
Gupse Özay ile Barış Arduç'un kızları Jan Asya bir yaşına girdi9 Eylül 2022'de kızı Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez anne- baba olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya 1 yaşına bastı. İkili, çocuklarının doğum gününü aile arasında bir partiyle kutladı.
11.09.2023Cadde
Barış Arduç tanınmak istemedi! Tarzıyla daha çok dikkat çekti
Barış Arduç tanınmak istemedi! Tarzıyla daha çok dikkat çektiBir yaşındaki kızları Jan Asya ile yaz dönemini İzmir Çeşme'de geçiren Gupse Özay ile eşi Barış Arduç'a, kendileri gibi oyuncu olan arkadaşları Engin Öztürk ile beraber bir paljda görüntülendi. Arduç, tanınmamak için denize şapka ve gözlükle girdi.
28.08.2023Cadde
Tanınmak istemedi ama...
Tanınmak istemedi ama...Gupse Özay ve Barış Arduç, kızları Jan Asya’yla Çeşme tatiline devam ediyor.
28.08.2023Cadde
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları Jan Asya'yla deniz keyfi
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları Jan Asya'yla deniz keyfi9 Eylül 2022'de kızı Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez anne- baba olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya ile ilk kez Çeşme’de görüntülendi. Uzun bir süre suyun içinde kalan çift, 1 yaşındaki bebekleriyle eğlenceli dakikalar geçirdi.
11.08.2023Cadde
Neşeli aile denizde
Neşeli aile denizdeGupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya ile Çeşme’de görüntülendi.
11.08.2023Cadde
Barış Arduç eşi Gupse Özay’a aşkını haykırdı!
Barış Arduç eşi Gupse Özay’a aşkını haykırdı!'Deliha' film setinde tanışan Barış Arduç ile Gupse Özay çifti mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmıştı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Barış Arduç, eşi Gupse Özay'a aşkını haykırdı.
22.09.2023Cadde
Ezgi Mola: Bebeğin cinsiyeti bizim için önemli değil
Ezgi Mola: Bebeğin cinsiyeti bizim için önemli değil8 Mayıs'ta dünyaevine giren oyuncu Ezgi Mola ile işletmeci Mustafa Aksakallı'nın bebeklerinin cinsiyeti, geçtiğimiz gün yakın arkadaşları Enis Arıkan'ın organize ettiği sürpriz partiyle belli oldu. Ünlü çift, partide basın mensuplarıyla konuşarak, kucaklarına almayı bekledileri bebekleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
15.07.2023Cadde
Gupse Özay: Hayatımda kocamdan daha çok aşık olduğum biri oldu
Gupse Özay: Hayatımda kocamdan daha çok aşık olduğum biri oldu9 Eylül 2022'de kızı Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez anne ve baba olmanın mutlululuğunu yaşayan oyuncu çift Barış Arduç ile Gupse Özay, katıldıkları düğünde objektiflere takıldı.Bebeklerinin kimse benzediği hakkında konuşan ikili, birbirlerine övgüler yağdırdı.
23.06.2023Cadde
Barış Arduç ve Gupse Özay'ın kızlarıyla ilk Çeşme tatili
Barış Arduç ve Gupse Özay'ın kızlarıyla ilk Çeşme tatili9 Eylül 2022'de kızı Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez baba olmanın mutlululuğunu yaşayanünlü oyuncu Barış Arduç, Levent'te görüntülendi. Daha önce "Tek ilgilendiğim şey kızım" açıklamasını yapan ünlü oyuncu, "Bu yaz tatil yapacağız. Yine Çeşme’ye gideceğiz" dedi.
26.05.2023Cadde
‘Yazın Çeşme’deyiz’
‘Yazın Çeşme’deyiz’Barış Arduç, önceki akşam Levent’te trafikte görüntülendi.
26.05.2023Cadde
Ünlü isimler oylarını kullandı!
Ünlü isimler oylarını kullandı!Sanat dünyası, büyük bir heyecanla beklenen Cumhurbaşkanı ve 28'inci Dönem Milletvekili genel seçimi için oylarını kullandı. Sezen Aksu, Burak Özçivit, Acun Ilıcalı ve Barış Arduç gibi birbirinden ünlü isimler, oy kullandıkları okullarda basın mensuplarına açıklama yaptı. Birçok ünlü de sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.
15.05.2023Cadde
Elçin Sangu'dan yeni pozlar! 'Bahar yüzüne yansımış'
Elçin Sangu'dan yeni pozlar! 'Bahar yüzüne yansımış'Özel hayatını gözlerden uzak yaşamasına rağmen sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu Elçin Sangu, köpeğiyle çektiği yeni pozlarını yayınladı. Ünlü oyuncunun kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımına yorum yağdı.
17.04.2023Cadde
Türkiye Tek Yürek
Türkiye Tek YürekTürkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında, saat 02.00 itibarıyla toplam 114 milyar 717 milyon 214 bin lira nakdi yardım toplanırken, 8 milyona yakın da SMS gönderildi
16.02.2023Gündem
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlarTürkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında 115 milyar 146 milyon 528 bin lirayı aşan nakdi yardım toplanırken, 9 milyonu aşan SMS gönderildi.
16.02.2023Gündem
Yeni anne olan Gupse Özay kendisini tiye aldı
Yeni anne olan Gupse Özay kendisini tiye aldıGeçtiğimiz aylarda ilk bebeğini kucağına alan oyuncu Gupse Özay, gözaltlarını siyaha boyayarak eğlenceli bir video çekti. Bebek bakarken yaşadığı zorlukları tiye alan oyuncu, "Yorgunluğu var ama tatlı bir yorgunluk. Hiç öyle zorlandığımı falan hatırlamıyorum açıkçası" dedi.
13.12.2022Magazin
Yeni anne olan Gupse Özay kendisini tiye aldı
Yeni anne olan Gupse Özay kendisini tiye aldıGeçtiğimiz aylarda ilk bebeğini kucağına alan oyuncu Gupse Özay, gözaltlarını siyaha boyayarak eğlenceli bir video çekti. Bebek bakarken yaşadığı zorlukları tiye alan oyuncu, "Yorgunluğu var ama tatlı bir yorgunluk. Hiç öyle zorlandığımı falan hatırlamıyorum açıkçası" dedi.
13.12.2022Cadde
Gupse Özay 'Bebek uyuyor mu?' diye soranlara yanıt verdi
Gupse Özay 'Bebek uyuyor mu?' diye soranlara yanıt verdiİki yıl önce evlenen Gupse Özay ile Barış Arduç, kızları Jan Asya'yı 9 Eylül 2022'de kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Bebeğinin yüzünü göstermeyi tercih etmeyen Özay, "Bebek uyuyor mu?" diye soranlara yayınladığı bir video ile cevap verdi.
27.11.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Barış Arduç Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.