Geri Dön

Aleyna Tilki’nin balmumu figürü karantinada

Aleyna Tilki’nin Twitter hesabından Covid-19 testi ile ilgili yaptığı açıklamanın ardından, dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yapan Grand Pera Madame Tussauds İstanbul’daki figürü de karantinaya alındı.

Aleyna Tilki’nin balmumu figürü karantinada

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı koronavirüs testlerinden birinin pozitif, diğerinin negatif çıktığını açıklamıştı. Taksim Grand Pera’da bulunan Madame Tussauds müzesi, bunun üzerine esprili bir paylaşımda bulunarak, şarkıcının figürünün temsili olarak karantinaya alındığını duyurdu.

Tilki’nin figürünün karantinaya alındığı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Twitter hesabından koronavirüs testinin bir pozitif, bir negatif çıktığını açıklayan Aleyna Tilki’ye Madame Tussauds İstanbul olarak geçmiş olsun diyoruz.”

Madam Tussauds Berlin’de de, Covid-19 önlemlerine dikkat çekmek için daha önce dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve Donald Trump figürleri benzer şekilde karantinaya alınmıştı.

Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet