Geri Dön

Ali Sürmeli kimdir? Sağlık durumu nasıl?

Ali Sürmeli'den kötü haber geldi. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Bu üzücü gelişme sonrası Ali Sürmeli hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Ali Sürmeli kimdir? Sağlık durumu nasıl? sorusu sık sık sorulmaya başlandı.

Ali Sürmeli kimdir? Sağlık durumu nasıl?

Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Ünlü oyuncunun ameliyata alınacağı öğrenildi. Bu üzücü olay sonrası Ali Sürmeli kimdir? Sağlık durumu nasıl? sorusu epey yoğunlaştı.

SAĞLIK DURUMU NASIL?

Usta oyuncusu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Ali Sürmeli ambulans ile Kadıköy'deki özel bir hastaneye getirildi. Haberi alan sevenleri ve ailesi Sürmeli'nin getirildiği hastanenin önünde beklemeye başladı. Ali Sürmeli'nin ameliyatının devam ettiği öğrenildi.

ALİ SÜRMELİ KİMDİR?

1985'de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Devlet Konservatuvarı "Tiyatro" bölümünden mezun olan Ali Sürmeli, , Sokak Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde görev yaptı. Sinema filmleri ve dizilerde oynadı.

İlk başrolü 1995 yılında oynadığı ve yönetmenliğini Tülay Eratalay'ın yaptığı Düş, Gerçek, Bir de Sinema adlı filmdir. Deli Yürek dizisiyle televizyonda tanındı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde can verdiği Zaza Dayı karakteriyle hafızalara kazındı. Ali Sürmeli, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alıyor.

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber