Geri Dön

Alişan'dan Selçuk Tektaş paylaşımı: Bugün doğum günün ama sen yoksun!

Alişan'ın kardeşi Selçuk tektaş, 21 Temmuz 2021 tarihinde koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tarifiz bir acı yaşayan ünlü şarkıcı, sosyal medya paylaşımıyla kardeşini doğum gününde andı. Duygu yüklü gönderiye ünlü isimlerden yorum yağdı. Alişan'ın eşi Buse Varol'un mesajı da dikkat çekti.

Alişan'dan Selçuk Tektaş paylaşımı: Bugün doğum günün ama sen yoksun!

Oyuncu Buse Varol ile 2018'de nikâh masasına oturan, bir yıl sonra oğlu Burak'ı, 2021'de kızı Eliz'i kucağına alan Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz 2021'de koronavirüs sebebiyle kaybetmişti. 45 yaşındaki Alişan, aynı zamanda menajeri olan kardeşinin vefatından sonra toparlanmakta zorlandı. Selçuk Tektaş, yaşasaydı bugün 42'nci doğum gününü kutlayacaktı.

"YANLIŞ ANLAŞILIR DİYE GÜLMEKTEN ÇEKİNİYORUM"

Geçtiğimiz aylarda 'teve2 Magazin Masası’ telefonla bağlanan şarkıcı, canlı yayınında duygusal anlar yaşarken, "Günün 2-3 saati ağlıyoruz, anılarımızı tazeliyoruz" şeklinde konuşmuştu. Kardeşinin hayatını kaybetmesinin ardından ailece çok sarsıldıklarını belirten Alişan, "Günler geçmiyor. En son 20 Haziran'da mesajlaşmıştık. Ayakta kalmak zorundayım, mesleğimi yapmak zorundayım. Çünkü üzerimde birçok sorumluluk var" demişti. Annesi Suzan Tektaş’ın son durumdan bahseden 45 yaşındaki sanatçı, “Bir anne evladını kaybetmiş, nasıl olsun? Nasıl geçecek bilmiyorum ama bir şekilde geçecek" ifadelerini kullanmıştı.

Alişan, hala gülmekten çekindiğini de dile getirmişti: 'Gülersem ona karşı bir yanlış mı yapmış olurum?' diye düşünüyorsun. Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum. Kardeşi vefat eden sadece ben değilim ama benim kardeşimle ilişkim çok daha farklıydı. Bir tane kardeşim var, ama şimdi yok.

"12 MAYIS BİZİM İÇİN ARTIK KARANLIK"

Zor günler geçiren ve özlemi her geçen gün artan sanatçı, yıllar öncesine ait fotoğrafı sosyal medyada takipçileriyle paylaşıp, şu mesajı yazdı:

Benim canımın yarısısın, can parçamsın sen. Gelmesydi keşke hiç 12 Mayıs. Sen yoksun ama biz hep sen varmışsın gibi yaşayacağız ve her şey sen varmışssın gibi devam edecek. Emanetlerin ben nefes aldığım sürece benimle. 'Abi' deyişini, sesini varlığını çok özledim. Bugün senin doğum günün ama sen yoksun. Ne diyebilirim ki... 12 Mayıs bizim için artık karanlık. Beni hiç üzmedin, beni hep gururlandırdın Allah senden razı olsun. Eliz’le Burak’ın biricik amcası, canım Selçuk’um seni çok seviyorum.

Alişandan Selçuk Tektaş paylaşımı: Bugün doğum günün ama sen yoksun

"SELÇUK HERKESTEN FARKLIYDI"

Kardeşinin ani ölümüyle sarsılan 45 yaşındaki şarkıcının Instagram gönderisine, eşi Buse Varol, "Selçuk herkesten farklıydı. Özlüyoruz çok. Mekanı cennet olsun inşallah" yorumunu yaptı. Ceylan, Okan Kurt, Ebru Akel, Asli Hünel, Ahmet Tatlıses, Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş, Gürkan Topçu, Hilal Özdemir, Aşkım Kapışmak ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler de yürek burtakan paylaşıma kayıtsız kalamadı.

"CENNETTE OLDUĞUNA EMİNİM"

Buse Varol, Selçuk Tektaş ile birlikte çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaştı ve şu notu düştü:

Çocuklarımın sevgi dolu, merhametli, güzel kalpli amcası. Cennette olduğuna eminim. Burak ve Eliz'in seni tanıyarak büyümesini çok isterdim. Eliz her gün senin fotoğraflarını öperek 'ammo' diyor. Keşke bir kerecik bile olsa duyabilseydin. Bugün doğum günün. İyi ki bu dünyaya gelmişsin, geçmişsin bu dünyadan. Seni iyi ki tanıdım. Sen herkesten çok farklıydın. Kalbimde öyle kalacaksın.

Alişandan Selçuk Tektaş paylaşımı: Bugün doğum günün ama sen yoksun

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber