Geri Dön

Ameliyat olan Yıldız Tilbe'nin sağlık durumu!

Son dönemde şarkıcılık kariyerinin yanı sıra koronavirüs aşısı ile ilgili açıklamalarıyla da gündeme gelen şarkıcı Yıldız Tilbe, yaşadığı sağlık problemiyle sevenlerini korkuttu.

Ameliyat olan Yıldız Tilbe'nin sağlık durumu!

Yıldız Tilbe, kadınsal bir rahatsızlık nedeniyle bu sabah saatlerinde Ulus'taki özel bir hastanede operasyon geçirdi. SnobMagazin'in haberine göre; 55 yaşındaki sanatçının genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yıldız Tilbe, dün akşam Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunumuyla ekrana gelen programa konuk olmuştu. Ünlü şarkıcının canlı yayında sergilediği davranışlar sosyal medyada çok konuşulmuştu.

YILDIZ TİLBE'NİN BİLİNMEYEN HUYU
Meslektaşının bilinmeyen bir huyunu ortaya çıkaran Bülent Ersoy, sanatçının programlardan sonra giyindiği elbiseleri kestiğini söyleyerek, izleyicileri şaşırtmıştı.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber