Geri Dön

Aşk Mantık İntikam Esra, Burcu Özberk kimdir, hangi dizilerde oynadı? Burcu Özberk kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Bu akşam ilk bölümü le ekranlarda olacak dizinin oyuncuları merak ediliyor. Peki Aşk Mantık İntikam'ın Esra'sı Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam Esra, Burcu Özberk kimdir, hangi dizilerde oynadı? Burcu Özberk kaç yaşında?

Yaz sezonun gelmesiyle beraber yeni diziler ekranlarda izleyicilerle buluşmaya başladı. Aşk Mantık İntikam dizisi ise b akşam ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Burcu Özberk, Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra rolünü oynuyor. Peki Burcu Özberk kimdir?

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 tarihinde doğdu. Türk dizi ve tiyatro oyuncusu.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. 2017-2018 yılları arasında Aslan Ailem dizisinde oynamıştır. Ardından Direniş Karatay filminde Türkan karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 2019-2020 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamıştır.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet