Cadde Aslıhan Güner: Karavanda ağlama krizi geçirdim!

Aslıhan Güner: Karavanda ağlama krizi geçirdim!

11.06.2024 - 15:54 | Son Güncellenme:

Kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile 11 yıldır evli olan, şimdilerde Kanal D dizisi 'Yalan'da 'Melike' karakterine hayat veren Aslıhan Güner, sette bir sahne sonrası yaşadığı duygu boşalmasını anlattı.

Aslıhan Güner: Karavanda ağlama krizi geçirdim

Kanal D'de ekranlara gelen Yalan dizisiyle ekrana dönen Aslıhan Güner, meslektaşı İpek Tuzcuoğlu'nun aşk şiirleri kitabı 'Yarım'ın Maslak'ta gerçekleşen lansmanına katıldı.

Haberin Devamı

YALAN SON BÖLÜM...

'En İyi Arkadaşım' (2003) ile kariyeri başlayan 36 yaşındaki oyuncu, "Sektörde 20'nci senem, hiç heyecanım geçmiyor. Heyecanımın azalmadığı bir işin içindeyim. Güzel yorumlar alıyoruz" dedi.

Aslıhan Güner: Karavanda ağlama krizi geçirdim

"İKİ GÜN BOYUNCA DUYGUDAN ÇIKAMADIM"

Kısa bir tatil yaptığını belirten Aslıhan Güner, "İpek için geldim. Çok yorulmuştum. Melike karakteri bugüne kadar oynadığım en zor karakter. İşlemediği suçtan yatmış bir kadın, zor ve ağır duygusu var. Bir sahne sonrası karavan içinde ağlama krizi geçirdim. Bir duygu boşalması oldu. Sete çıktığımda 1,5-2 saat sahnenin duygusunda kaldım. Kısaca iki gün boyunca duygudan çıkamadım. Hayatım boyunca böyle bir şey yaşamadım" açıklamasını yaptı.

Aslıhan Güner: Karavanda ağlama krizi geçirdim

"20 YILLIK KARİYERİMDE İLK KEZ BAŞIMA GELDİ"

Haberin Devamı

"Yoğun duygular ileride sizi yorar mı?" sorusuna ünlü isim, "16 yaşında başladım. Bir kamera önü, bir de arkasında kimliğim var. Normal hayatımda evimi toparlayan, eşimle zaman geçiren, arkadaşlarımla zaman geçiren Aslıhan var. Az önceki anlattığım 20 yıllık oyunculuk hayatımda ilk kez başıma geldi. Eşim bu konuda bana çok destekçi. Mert'in oyuncu olması büyük avantaj. Set zamanından sonra Mert ve Aslıhan olarak iyi zaman geçiriyoruz. Her gün şükrettiğim eşe sahibim" ifadelerini kullandı.

Aslıhan Güner: Karavanda ağlama krizi geçirdim