Cadde Sırların bir bir ortaya çıktığı 'Yalan', reytingin zirvesinde!

Sırların bir bir ortaya çıktığı 'Yalan', reytingin zirvesinde!

11.06.2024 - 12:26 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin, yaz sezonu projelerinden biri olan 'Yalan', üçüncü bölümü ile ekrana geldi. Melike’nin Duru ile ilgili gerçeklere yaklaştığı dizi seyircinin de yoğun ilgisi ile karşılaştı. Duru’nun sırtındaki doğum lekesini Melike’nin fark etmesi ile final yapan bölüm, reytinglerin zirvesinde yer aldı.

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Yalan'ın son bölümünde; Kadir’in vurulmasından sonra onu ziyaret eden Melike, Zehra’nın tepkisi ile karşılaştı. Oğlunun ölümünü bir türlü hazmedemeyen Zehra, Melike’ye saldırdı.

Haberin Devamı

Kadir, annesinin Melike’ye zarar vermesini engellemek için “O senin torununun annesi!” diyerek onu durdurmayı başardı. Kenan’ın bir kızı olduğunu Kadir'den öğrenen Zehra, şoke oldu.

'YALAN' SON BÖLÜM

HAZAL’DAN ZEHRA’YA SERT TEPKİ!

Torunu olduğunu öğrenen Zehra harekete geçti ve soluğu Melike’nin kapısında aldı. Zehra, torununu bağrına basmak istese de Hazal’ın ağzından çıkanlar karşısında neye uğradığını şaşırdı. Hazal’ın tepkisi karşısında kendine hakim olamayan Zehra, gördüğü kötü muamelenin faturasını yine Melike’ye kesti.

Sırların bir bir ortaya çıktığı Yalan, reytingin zirvesinde

DURU MELİKE İLE İŞ BİRLİĞİ YAPTI

Kerim, Duru’nun çizimlerini görünce genç tasarımcılar yarışmasına katılması için ısrar etti. Duru, Kerim’in söylediklerini düşünüp yarışmaya katılmaya karar verdi. Ancak annesinin bu yarışmaya katıldığını öğrenmemesi için Melike’den yardım almak durumunda kaldı. Duru yarışmaya az vakit kaldığı için ve elbiselerin hızlıca dikilmesi gerektiğinden Melike’yi akşam gizlice şirkete aldı. Şirkette elbiselerin dikimini yapan Melike ile Duru arasında da bu sayede buzlar erimeye başladı.

Haberin Devamı

Sırların bir bir ortaya çıktığı Yalan, reytingin zirvesinde

HÜLYA VE BERRİN ARASINDA GİZLİ ANLAŞMA

Berrin, Melike’yi odasında görünce 'Melike' olduğunu belirtip güçlerini birleştirme teklifinde bulundu. Melike’yi buradan uzaklaştırma hatta cezaevine geri gönderme fikrini Hülya’ya açıkladı. Hülya ilk başta Berrin’in teklifini kabul etmese de kızı Hazal’ın Melike ile yakınlığını görünce Berrin’i arayıp Melike’yi cezaevine göndermek için ne gerekiyorsa yapacağını söyledi.

Sırların bir bir ortaya çıktığı Yalan, reytingin zirvesinde

MELİKE, KIZININ DOĞUM LEKESİNİ GÖRDÜ

'Yalan'ın final sahnesi, izleyicileri ekrana kilitledi. Duru yarışmaya son dakika katılmaktan vazgeçince Melike, Kerim ve Hazal ona sürpriz yaptı. Elbisenin tamamlandığını gören Duru çok mutlu oldu. Berrin’in yarışmaya geldiğini öğrenen Duru, yapamayacağını söylerken ona en büyük destek Melike’den geldi. Duru, elbisenin üzerine tam oturmadığını hissedince Melike’den ricada bulundu. Melike Duru’nun elbisesini düzeltince bebekken kızında olan doğum lekesini gördü. Melike, Duru’nun gerçek kızı olduğunu öğrenebilecek mi? sorusunun cevabı ise dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

Haberin Devamı

Sırların bir bir ortaya çıktığı Yalan, reytingin zirvesinde

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu; senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yapımını Süreç Film yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstleniyor. Yalan’ın oyuncu kadrosunda ise; Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimler yer alıyor.