Geri Dön

Ata Demirer ile Özge Borak neden boşandı?

Ali Ata Demirer ile Fatma Özge Borak'ın evliliğinin sessiz sedasız bitmesi magazin kulislerinde tartışma konusu yarattı. Peki dillere destan bir törenle evlenen ünlü komedyen Demirer ve oyuncu Borak neden boşandı? Konu hakkında bilgi sahibi olmak için haberimizin detayını takip etmeniz yeterli...

Ata Demirer ile Özge Borak neden boşandı?

Ata Demirer ile Özge Borak çiftinin boşanma nedeni olarak ortaya atılan Serra Yılmaz isminin aslında Sera Tokdemir olduğu öğrenildi.

İki yıl önce Suada'da dillere destan bir törenle evlenen ünlü komedyen Ali Ata Demirer ile Fatma Özge Borak boşandı. Geçen haftalarda Borak'ın hesabı hack'lenmiş ve adına "Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz ile beni aldatıyor, boşanma kararı aldık" tweet'i atılmıştı. Bu olayın ardından boşanmanın gerçekleşmesi şaşırttı.

SERRA YILMAZ DEĞİL, SERA TOKDEMİR!

Güneş gazetesinde yer alan habere göre; magazin kulislerinde kulaktan kulağa dolaşan iddiada Serra Yılmaz olarak adı yazılan oyuncunun aslında "Sera Tokdemir" olduğu öğrenildi. 33 yaşındaki Tokdemir'in eski evliliğinden Boran adındaki bir de oğlu var.

"DAVAYI KİMİN AÇTIĞININ BİR ÖNEMİ YOK"

Öğlen saatlerinde boşanan Özge Borak, daha sonra rol aldığı Güldür Güldür programının çekimine katıldı. Çıkışta boşanma davasını Demirer'in açtığı hatırlatıldığında "Gerekli açıklamayı yaptık, anlaşarak boşandık. Davayı kimin açtığının bir önemi yok, zaten birimiz yapacaktık. Ata bey yaptı" dedi. Bir süre önce Cihangir'deki evden ayrılan Borak, boşanmadan ailelerinin de haberi olduğunu belirterek taksiye binip uzaklaştı.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet