Piramid Sanat, 16 sanatçının katılımıyla düzenlenen ‘Homemade’ isimli sergiye ev sahipliği yaptı. Açılışa, iş ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Bedri Baykam’ın sahibi olduğu Piramid Sanat’ın ana galerisinde ve küçük galerisi Extra Place’te, önceki akşam ‘Homemade’ sergisinin açılışı yapıldı. İki alanda da paralel yürütülen sergi, Piramid sanatçılarının son dönem işlerini kapsıyor. Aralarında Ertuğrul Akyüz, Bozkaya Aldaş, Yalçın Bilgin, Nic Courdy, Koray Erkaya ve Ceren Selmanpakoğlu’nun bulunduğu 16 sanatçı, eserlerini konukların beğenisine sundu.

İş ve sanat dünyasından Müge Sırmabıyık, Ayşegül Dinçkök, İlker Başbuğ, Ekrem Kahraman ve Müjdat Kuma gibi isimlerin katıldığı etkinlik, İstanbul’un ünlü simalarını buluşturdu. Heykel, fotoğraf, tual ve video gibi çeşitli tekniklerde eserlerin bulunduğu sergi, 13 Ocak tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

10’uncu yıla özel lansman

Türkiye’nin yerli dermo kozmetik markası Sinoz, 10’uncu kuruluş yıl dönümüne özel bir lansman gerçekleştirdi. İstanbul Sofa Nişantaşı’nda düzenlenen etkinlikte, Sinoz Dermo Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci, 2019’da da yüzde 100 büyüyeceklerini açıkladı. Çörekci, daha sonra ise katılımcılara yeni ürünleri tanıttı.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

Alaluxa’nın konuğu oluyor

Markalaşma yönünde ilerleyen kadınların, iş hayatındaki başarısını desteklemek için Ayşegül Tuncer tarafından kurulan platform Alaluxa’nın ‘A Day of Fashion by Alaluxa’ etkinliği, 27 Kasım’da Raffles Otel’de gerçekleşecek. Alışveriş şenliğinin yanı sıra iş hayatının önde gelen isimlerinin de konuşmacı olarak katıldığı organizasyonun, bu seneki konuğu Arzu Sabancı olacak. İş insanı, tecrübelerini
katılımcılarla paylaşacak.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

Samsun çıkarması

Lion Diamond’un kurucusu Öznur Yakın ve ortağı Yeliz Keskin, Samsun Yeşilyurt AVM’de açtıkları yeni mağazaları için önceki gün bir davet düzenledi. Üç gün boyunca konuklarını ağırlayan ikili, markanın yeni koleksiyonlarını da tanıttı. İlgiden memnun kalan Yakın, Samsun’da verdikleri daveti her yıl tekrarlayacaklarını söyledi.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

KKTC’de tarih yazıyor

Emrah Şimşek, Turkish Airlines World Golf Cup’da ‘Dünya Finali’ne girmeyi başardı. Merit International sporcusu olan Şimşek, yüzlerce oyuncunun mücadele ettiği eleme gruplarından çıkarak, adını finallere yazdırdı. Sporcu, ‘KKTC Şampiyonu’ olarak turnuvanın dünya finalinde mücadele edecek. Şimşek, “Net Holding ve Merit Ailesi başta olmak üzere, özellikle yönetim kurulu başkanı Hanzade Özbaş’a teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten çok mutluyum” dedi.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

Enerji depoladılar

Ukrayna Devlet Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi, Türk kökenli İlkham İsmaylov, geçtiğimiz hafta Şişli Marriott Otel’de düzenlediği programda, cemiyet hayatının seçkin simalarına şifa dağıttı. Dünyaca ünlü biyoenerji uzmanı İsmaylov, saf düşüncelere erişerek, en ciddi hastalıklardan kurtulma yöntemlerini anlattı. Organizasyona katılanlar arasında, Hülya Kalyoncu, Jülide Önengüt, Nazan Cihan, Seycan Tanfer ve Saadat Alakbarova da vardı.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

Şampiyonun mutluluğu

Birbirinden heyecanlı otomobil sporlarının yaşandığı İzmit Körfez Pisti, önceki gün farklı bir müsabakaya ev sahipliği yaptı. PWR Balata sponsorluğunda düzenlenen Türkiye Drift Şampiyonası 2018’in dördüncü ayağı çekişmeli anlara sahne oldu. Kemal Özhaseki’nin birinci tamamladığı şampiyonada, yarışçıyı ilk tebrik eden arkadaşı Gökalp Öktem oldu.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

Mücevher baktı

Mine Kalpakçıoğlu, Akmerkez’de görüntülendi. Şıklığıyla dikkat çeken iş insanı, toplantı için geldiği AVM’de, bir mücevher mağazasında yeni koleksiyonları inceledi.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU

Gazetecilerden özel rica

Nejdet Ayaydın ve ailesi, İstinye Park’ta objektiflere takıldı. Markalar Sokağı’nda dolaşan aile, gazetecilerden ricada bulununca sadece Nejdet Ayaydın objektiflere poz verdi.

16 SANATÇI TEK SERGİDE BULUŞTU