Kemer Country Club’ın 18 delikli golf sahasında gerçekleşen Erdoğan Demirören Golf Cup 2021, iş ve cemiyet dünyasının seçkin isimlerini bir araya getirdi.
Ülkede golfün gelişmesinde büyük emeği olan merhum Erdoğan Demirören adına dördüncüsü düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Cup 2021, 8-10 Ekim tarihlerinde Kemer Country’de gerçekleşti.

Anlamlı buluşma

Büyük mücadelelere sahne olan turnuvaya, iş, spor ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı 233 golfçü katıldı. İlk günü ‘Junior 18 Çukur ve Akademi Oyuncu Kategorileri’ sporcularının yarıştığı organizasyonda, ‘Junior 18 Çukur’ kazananı Su Kabil ödülünü Murat Oktay’ın elinden alırken, ‘Junior Academy’ kazananı İlker İzzet Erdoğan ise ödülünü Erdoğan Demirören’in elinden aldı.

Anlamlı buluşma

Her sene gelenekselleştirilerek daha ileriye taşınan bu anlamlı turnuvada, dün akşam ‘Erdoğan Demirören Anma Yemeği ve Ödül Töreni’ organize edildi. Anma yemeğinde ayrıca dereceye giren tüm oyunculara ödülleri takdim edildi.

‘Ladies Gross’ kategorisinde birinci olan Mira İçgören, ödülünü Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Oktay’ın elinden alırken, ‘Mens Gross’ kategorisinde birinci olan Mehmet Kazan ise ödülünü Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in elinden aldı.

Anlamlı buluşma