İş ve cemiyet dünyasının ünlü anneleri, önceki gün Emirgan’daki 3MOMS Showroom’unda bir araya geldi

Londra’dan gelen uzman eğitmen ve psikolog Louise Therne, iş ve cemiyet hayatından ünlü annelerin katılımıyla, Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar Demir ve Emine Kütük Palabıyık’ın sahibi olduğu Emirgan’daki 3MOMS Showroom’unda özel bir söyleşi gerçekleştirdi. Davete, Şebnem Dinçgör, Damla Şener Akkaynak, Yelda Elmas ve Esra Civelek gibi isimler katıldı. Konuklar, ‘20 yıl sonra teknoloji nereye gidecek ve çocuklarımızı neler bekliyor?’ konulu söyleşide hem bilgilendirildi hem de birlikte keyifli vakit geçirdi.

Anneleri programla ilgili bilgilendirmek üzere İngiltere’den gelen Therne, 17 yıldır Londra’da eğitim uzmanı olarak çalışıyor, aynı zamanda da Soft Skills Yaz Kampları’nın da içeriklerini geliştiriyor.

ANNELERİN TEKNOLOJİK BULUŞMASI

Kıral İzmir’de

Türkiye’de mobilya sektörünün köklü temsilcilerinden Fatih Kıral ve bünyesinde yer alan ünlü İtalyan mobilya markası Natuzzi, yeni mağazasını İzmir’de açtı. Alsancak’ta yer alan ve 300 metrekarelik bir alan üzerine kurulan mağazada, Fatih Kıral Mobilya tarafından üretilen İtalyan ve Amerikan ürünler sergileniyor. Kıral, 1980 yılında çıktığı yola 14 mağazasıyla devam ediyor.

ANNELERİN TEKNOLOJİK BULUŞMASI

Beş çayında alışveriş

Gülbin Simitçioğlu tarafından ülkemize getirilen dünyaca ünlü Marella markasının özel kapsül koleksiyonu Oz Fever, Akasya AVM’deki mağazasında, Simitçioğlu ve kızı Tuba Peksayar ev sahipliğinde tanıtıldı. Beş çayı konseptli davette, tulumlar, elbiseler ve gömlekler dikkat çekti. Etkinliğe, Arzu Aslan, Sema Maliki, Süren Ekşioğlu ve Meral Yazıcı gibi cemiyet hayatından tanınmış isimler katıldı.

ANNELERİN TEKNOLOJİK BULUŞMASI

‘Şehrin Fısıltıları’ beğeni topladı

Berkan Baycan’ın yeni sergisi ‘Şehrin Fısıltıları’, Sanat Gezgini Kuruçeşme Galeri’de açılışını yaptı. Küratörlüğünü Ş. Yakup Tarhan’ın üstlendiği, Baycan’ın fütüristik bir yaklaşımla eserlerini meydana getirdiği sergi, sanatseverlerden tam not aldı. Cemiyet ve spor dünyasının önde gelen isimleri, eserlere büyük ilgi gösterdi.

ANNELERİN TEKNOLOJİK BULUŞMASI