ÇEV Sanat tarafından desteklenen, Türkiye’nin sanatta dünya markası olmaya aday, üstün yetenekli gençleri, sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Genç yeteneklerin gurur gecesiÇEV Sanat tarafından hayata geçirilen ‘Genç Yetenekler’ projesinin 10’uncu yıl dönümü nedeniyle, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen konser, izleyenlerin beğenisini kazandı. ÇEV Sanat Kurulu’nu oluşturan, Cihat Aşkın, Fazıl Say, İbrahim Yazıcı ve Bülent Evcil de genç müzisyenleri özel gecede yalnız bırakmadı. Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner, Pınar Deniz ve Kubilay Aka da gençlere destek olarak, onlarla aynı sahneyi paylaştı. Genç yeteneklerin gurur gecesi
ÇEV Sanat Başkanı Berrin Yoleri tarafından organize edilen konserin onur konuğu ise Nuri Bilge Ceylan oldu. ‘Film Müzikleri’ konseptiyle hazırlanan etkinlikte, ‘Desert Rose’, ‘Taht Oyunları’ (Game of Thrones), ‘Karayip Korsanları’, ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ ve ‘We Are The Champions’ gibi çeşitli eserler seslendirildi. Konseri, Avrasya Filarmoni Orkestrası eşliğinde, şef İbrahim Yazıcı yönetti. Organizasyona, cemiyet hayatından Beste-Mustafa Yurttaş, Müge-Naim Arnas, Demet Sabancı Çetindoğan, Yaz Özyeğin ve Merih Turan da katıldı.

Genç yeteneklerin gurur gecesi