Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un yeni sezonu, özel bir davetle tanıtıldı. Geceye, moda ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un (MFW) 11’inci sezonunun tanıtımı, Nişantaşı The Sofa Hotel Hall Art’ta yapıldı. İHKİB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, modacılar Sinan Öncel, Mehtap Elaidi ve MFW etkinliklerden sorumlu Volkan Atik’in ev sahipliğindeki davete, birçok ünlü isim katıldı. Ece Sükan’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede ev sahipleri, katkılarından dolayı Süleyman Orakçıoğlu, İsmail Kutlu ve Bahar Korçan adına kızı Lal Korçan’a teşekkür plaketi verdi.

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ

Yıldönümü kutlaması

Ortaköy Borgo Kitchen Bar, birinci yaşını eğlenceli bir partiyle kutladı. Geceye İzzet Öz, Çiğdem Kayalı, Ela-Nedim Binler’in de aralarında bulunduğu iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı. Geceye, Mert Davran canlı performansıyla renk kattı. Davete katılan Betül Demir, söylediği şarkılarla misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ

En anlamlı hediye!

Serap Sarı, önceki gün yeni yaşını kutladı. Kuruçeşme Huqqa’daki davete Ece Kıral, Canan Göztepe, Dilek Birgen, Begüm Özer, Reyhan İpekel ve Nuray Fenercioğlu’nun da aralarında bulunduğu tanınmış simalar katıldı. Bu özel günde misafirlerine hediye yerine köy okullarına bağış yapmalarını rica eden Sarı, “Sosyal sorumluluk projeleri çok hassas olduğum bir konu. Dostlarım da destek vererek, mutluluğuma ortak oldu” dedi. LALE DANIŞMAN

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ

Yılın ilk yemeği köftecide

Yılmaz Ulusoy, dostlarıyla buluştu. Geçtiğimiz yıl, 27 kez davet veren işadamı, yılın ilk yemeğini, eşi Serap Ulusoy ve Londra’dan gelen misafirleri Sinem-Recep Ülgen’le beraber Sultanahmet Köftecisi’nde yedi.

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ

Serim’den iyi dilekler

Yeni yılı eşi Ezgican Serim ve dostları Prenses Jeannine Osman’la geçiren Ali Serim’in bu aralar en büyük keyfi, kızları Mina ve Jeannine Mona’yla vakit geçirmek...
Uluslararası alanda pek çok projeye imza atan işadamı, yeni yıl dileklerinde bulundu. Serim, kutuplaşmanın, ayrışmanın ve gerilimin olmadığı, insan sevgisinin hakim olduğu bir Türkiye için, her bireyin çaba sarf etmesi gerektiğini vurguladı.

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ

Biraz Hollywood, biraz Bollywood

Türk Film Komisyonu Başkanı Sait Yardımcı, Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü’nde Radyo Televizyon Yüksek Lisans öğrencileriyle, sinema dünyasındaki deneyimlerini paylaştı. Uzun yıllar Los Angeles’ta yaşayan, Hollywood film endüstrisini çok iyi bilen ve Bollywood’da da hatırı sayılır dostları olan Yardımcı’nın, öğrencilerle sohbeti keyifli geçti. Bölüm başkanı Doç. Dr. Cengiz Asiltürk’ün katkılarıyla gerçekleşen etkinlik, büyük ilgi gördü.

MODACILARIN GÜÇBİRLİĞİ