‘Mis Gibi Türkiye’ projesine gönüllü destek veren Şebnem-Celal Çapa çifti, Belgrad Ormanı’nda düzenledikleri organizasyonda çöp topladı.

Cemiyet ve eğlence hayatının renkli simalarından Şebnem-Celal Çapa, son dönemlerde yaptıkları sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiriyor. Çapa Ailesi, geçtiğimiz yaz tatil yaptıkları beldelerde organizasyonlar düzenleyerek, sahillerde çöp toplamıştı. Herkesi, “Bu memleket hepimizin arkadaşlar. Lütfen ülkemizi mis gibi yapalım” diyerek uyaran Çapalar, yeni bir etkinliğe daha imza attı.

Sosyetik çift, geçtiğimiz hafta sonu dostlarından ve gönüllülerden oluşan bir grupla, Belgrad Ormanı’nda çöp topladı. Sosyal medyadan çağrı yapan ikili,
Kömürcü bendinde ekiple buluşarak, temizlik hareketi düzenledi. Etkinlikte, Çapa
Ailesi’nin yanı sıra Zeynep Üstünel ve Şah Yaycı gibi isimler de yer aldı.

ORMANLAR MİS GİBİ

En büyük Duty Free hizmete girdi

Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olan İstanbul Havalimanı’nda hizmet verecek ‘Dünyanın en büyük Duty Free kompleksi’, önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından açıldı. Kurdeleyi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Hanım’la birlikte, Unifree Dutyfree Yöneticileri Kerem Üstünkaya, Naci Sipahioğlu, Aslı Üstünkaya, Cem Bilginer ve Heineman Grup Başkanı Claus Heinemann kesti.

ORMANLAR MİS GİBİ

Cemiyeti buluşturan şenlik

Konsept dünya markaları, markalarını yeni kurmuş girişimcileri ve modaya yön veren tasarımcıları, belirli aralıklarla bir araya getiren GC Shopping Events’in ev sahipliğini yaptığı ‘Winter Calling’ etkinliğinin 19’uncusu, Zorlu PSM’de düzenlendi. Birçok kategoriden oluşan 74 markanın katıldığı etkinlikte, ziyaretçilere keyifli bir alışveriş ortamı sunulurken; makyaj sanatçılarının uygulamalı eğitimi ilgi gördü. Şenliğe, Burcu Şendir, Melis Özer, Nergis Pekuysal ve Sinem Öztürk Uslu gibi isimler de katıldı.

ORMANLAR MİS GİBİ

‘iyİLİK’ hayat kurtarır

İlik nakli hakkında farkındalık yaratmak amacıyla başlayan Alp Şen iyİLİK projesi, gönüllü öğrencilerin girişimiyle devam ediyor. Proje kapsamında önceki gün Akasya Alışveriş Merkezi’nde yapılan etkinlikte, Saba Tümer, İstanbul Tıp Fakültesi Kemik illiği Bankası Koordinatörü Prof. Dr. Fatma Oğuz Savran, ilik donörü Melike Hande İlgen ve Alp Şen Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Famil Aydın’la bir söyleşi gerçekleştirdi.

ORMANLAR MİS GİBİ