İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Bienali’nin 30’uncu yılı nedeniyle hazırlanan ‘Limited Editions’ projesi özel bir davetle

Özel koleksiyonİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Bienali’nin 30’uncu yılı nedeniyle hazırlanan ‘Limited Editions’ projesi özel bir davetle tanıtıldı.

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Ece Sükan ev sahipliğinde Swissôtel The Bosphorus’ta düzenlenen davette buluştu. İstanbul Bienali’nin 30’uncu yılı nedeniyle hazırlanan ‘Limited Editions’ projesinin tanıtımına, 16’ncı İstanbul Bienali küratörü Nicolas Bourriaud, Fuat Erbil, Aslıhan Erbil ve Ayşe Boyner’in de aralarında bulunduğu tanınmış simalar katıldı. Avrupa’da elde ettiği başarıyla adından söz ettiren Gaye Su Akyol, geceye canlı performansıyla renk katarken, davetliler, projede yer alan eserleri inceledi.

Spor hayatına farklı bakış
Özel koleksiyonDerya ve Deniz Açıkbaş’ın spor alışkanlıklarına farklı bir yorum katan yoga ve pilates merkezi Loop Workout, Ankara’nın seçkin simalarının katılımıyla hizmete girdi. Etkinlikte, Beril Çavuşoğlu yoga etkinliği, Fatma Arpacıoğlu nefes
seansı, Rıdvan Kır ise beslenme üzerine yaptığı sohbetle konuklara renkli
anlar yaşattı.

Özkan’ı ziyaret etttiler
İyilik İçin Sanat Derneği üyeleri, her hafta gerçekleştirdikleri ‘Sanat Buluşmaları’nın 184’üncü etkinliğinde, ressam Mustafa Özkan’ı, Teşvikiye’deki atölyesinde ziyaret etti.Özel koleksiyon Özel koleksiyonSelin Bozkurt, Handan Aral, Nadire Tanes ve Nermin Aşçıoğlu’nun da aralarında bulunduğu sanatseverler, Özkan’ın, Ankara Kalesi ve civar semtlerde kentsel dönüşüme uğrayan gecekonduları fotoğrafladığı çalışmaları yakından görme fırsatı buldu.

Aile saadeti
Özel koleksiyonFatoş-Emir Sarıgül çifti, kızları Ayşenaz ve Azra’yla sömestir tatili için Fransa’ya gitti. Courchevel’de gün boyu kayak keyfi yapan aile bireyleri, sosyal medyadan da sık sık fotoğraf paylaştı.