Cemiyet hayatının ünlü isimleri, yarıyıl tatilinin sonuna geldi. İki haftalık tatilde kimi çocuklarıyla kimi ise arkadaşlarıyla vakit geçirdi. İşte seçkin simalardan renkli görüntüler...

Çölde safari
Erdal Acar’ın eşi Kardelen Acar, gribi atlatır atlatmaz Dubai’ye ailesinin yanına gitti. Bol bol denize girip güneşlenen Kardelen Hanım, çölde safari yaptı.

Phuket’ten selamlar
Sarı Ailesi, kış tatilini sıcak bölgelerden yana kullananlar arasında yer aldı. Serap Sarı, eşi ve çocuklarıyla gittiği Phuket adasından güzel ve eğlenceli anılarla İstanbul’a döndü.

Stres attı
Mine Kalpakçıoğlu, annesinin 70’inci doğum günü davetinin hemen ardından, iş görüşmeleri için yurt dışına çıktı. İş insanı arta kalan zamanlarda, Fransa’daki Avoriaz Kayak Merkezi’nde arkadaşlarıyla buluşarak, stres attı.

Fas'tan merhaba
Yarıyıl tatilini her sene kayak merkezlerinde değerlendiren Gür Ailesi, bu defa Fas’ı tercih etti. Yoğun tempodan fırsat bulan Hediye Güral Gür, çocuklarıyla dolu dolu bir program yaparak, sıcak havanın tadını çıkardı.

Fayton sefası
Beste Yurttaş, kızı Begüm, aile dostları Zeynep Kubaç ve Roseline Hephiz’le İsviçre’ye uçtu. Gündüzleri kayak keyfi yapan grup, fırsat buldukça faytonla Megeve’yi gezdi.

Durmak yok
Yaptığı organizasyonlarla adından söz ettiren Numan Demirağ, kız kardeşi Nur Hanım’la Bulgaristan’ın son yıllarda öne çıkan kayak merkezi Bansko’daydı. İki kardeş, yorgunluk attı.

Çocuklarıyla geldi
Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) Başkanı Bilge Kuru, tatilini Erzurum-Palandöken’deki Kaya Palazzo Otel’de değerlendirdi. Çocuklarıyla kar keyfi yapan iş insanı, pistte tek başına kayak yaptı.

Hem iş hem tatil
Levent Hataylı, eşi Tuğba Hanım ve çocuklarıyla Moskova’daydı. İş insanı, bir dizi iş görüşmesi yaptıktan sonra ailesiyle tarihi ve turistik yerleri gezme fırsatı buldu.

İkinci adres
Ruken Mızraklı, tatilini çocuklarıyla gelenek haline getirdiği Courchevel’de geçirdi. İş insanı ve ailesi, kayak yapmanın yanı sıra Courchevel Art At Courchevel’ın 10’uncu yılı şerefine düzenlenen Salvador Dali heykelleri sergisini gezdi.