YENİ YILA YENİ LEZZETLERSanat ve cemiyet hayatının gözde isimleri, hafta içinde Kuruçeşme HuQQa’da bir araya geldi. Çiğdem Kamer’in ev sahipliğindeki etkinlikte, yemek uzmanı Sedef İybar’ın, mekanın 2019 menüsünden seçtiği lezzetler, görücüye çıktı. İybar, konuklara hem yemeklerin özelliklerini hem de şık bir davet hazırlamanın püf noklarını anlattı. Şef Ercan Turan tarafından mekana özgü hazırlanan saçta çıtır mantı, sebzeli mücver, foogy mountain ve Mykonos scallops gibi lezzetler, Esin Demirören, Ayşegül Dinçkök, Özlem Zehebi ve Özlem Cankurtaran’ın aralarında bulunduğu isimlerden tam not aldı.

AVM için tasarladı
Zeynep Tosun’un, Emaar AVM için özel tasarladığı ‘Yeniden Doğuş Koleksiyonu’nun yer aldığı Designer Store, ünlü isimlerin katıldığı özel bir partiyle açıldı. Aynı zamanda yeni yıl kutlamasının da yapıldığı davete, Başak Dizer, Şirin Ediger, Tuba Ünsal ve Ezgi Mola gibi isimle katıldı.
Tasarımları yakından inceleme fırsatı bulan konuklar, ilerleyen saatlerde Monality grubunun kurucularından Allen Hulsey’in canlı performansıyla geceye devam etti.