Geri Dön

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'den siyah-beyaz kareler

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Baht Oyunu' dizisinde başrolleri paylaşan ve setteki arkadaşlıkları aşka dönüşen Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'den yeni pozlar geldi. İkili, birlikte çekildikleri fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'den siyah-beyaz kareler

Kısa bir süre önce aşk yaşadıklarını sosyal medyada ilan eden oyuncu Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in birlikteliği tam gaz devam ediyor. Şaşmaz ile Baysel, objektif karşısında poz verdi. İkili, deniz kenarında çekilen siyah-beyaz fotoğraflarını sosyal medya üzerinden yayınladı.

Paylaşımlarıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in karelerine; Damla Colbay, Hande Subaşı ve Tuğçe Açıkgöz gibi ünlü isimler yorum yaptı.

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Bayselden siyah-beyaz kareler

BİRLİKTELİKLERİNİ İLAN ETMİŞLERDİ
Öte yandan Aytaç Şaşmaz ile rol arkadaşı Cemre Baysel, aşklarını Instagram hesaplarında "İyi ki!" notunu düşerek paylaştıkları fotoğraflarla ilan etmişti. Şaşmaz, sevgilisini alnına etiketleyerek, birlikteliklerini gözler önüne sermişti.

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber