Baht Oyunu

Baht Oyunu

Son dakika Baht Oyunu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Baht Oyunu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Baht Oyunu haber sayfamızda...

Baht Oyunu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 85 baht oyunu haberi bulunmuştur.
Ringe çıkacak
Ringe çıkacak‘Baht Oyunu’nun Rüzgar’ı İdris Nebi Taşkan, Zorlu’daydı...
18.09.2021Cadde
‘İyi ki dedim’
‘İyi ki dedim’Kanal D’de ekrana gelen ‘Baht Oyunu’nun başrol oyuncuları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel, Alem Dergisi’ne kapak oldu.
17.09.2021Cadde
Ada’dan vazgeçmedi
Ada’dan vazgeçmediKanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu 13’üncü bölümüyle beğeni topladı...
16.09.2021Cadde
Ses getiren tanıtım
Ses getiren tanıtımKanal D’de ekrana gelen dizi, program ve ana haber sunucularının yer aldığı ‘Başrol Sensin’ tanıtım filmi, sosyal medyada büyük ses getirdi.
14.09.2021Cadde
Başrol sensin!
Başrol sensin!Kanal D, yeni yayın dönemine önceki akşam Kuruçeşme Açıkhava’da düzenlediği lansman ile başladı. Geceye Kanal D yapımlarının oyuncu ve ekiplerinin yanı sıra sinema, tiyatro, müzik, televizyon ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı
13.09.2021Cadde
Görkemli gece
Görkemli geceKanal D’nin lansman gecesinde yıldızlar geçidi yaşandı. Gecede, ünlü isimler sahne alarak, sürpriz yaşattı
13.09.2021Cadde
Peş peşe itiraflar
Peş peşe itiraflarKanal D’nin dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu 12’nci bölümüyle beğeni topladı.
9.09.2021Cadde
‘Baht Oyunu'nda itiraflar peş peşe geldi!
‘Baht Oyunu'nda itiraflar peş peşe geldi!Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı dizisi 'Baht Oyunu', sürprizlerle dolu 12'nci bölümüyle büyük beğeni topladı.
8.09.2021Cadde
Şampiyondan salsa dersi
Şampiyondan salsa dersiKanal D’de yayınlanan ‘Baht Oyunu’nun Meltem’i Mira Atagül, 2015 Dünya Salsa Şampiyonu Mert Mertkan’dan Latin dansları eğitimi almaya başladı.
8.09.2021Cadde
Baht Oyunu oyuncuları tam kadro ve isimleri! Baht Oyunu hangi gün, konusu nedir?
Baht Oyunu oyuncuları tam kadro ve isimleri! Baht Oyunu hangi gün, konusu nedir? Baht Oyunu dizisi başarılı oyuncu kadrosuyla ekrana geliyor. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerde yer aldığı Baht Oyunu, Kanal D'de her hafta yeni bölümleri ile dizi izleyicisi karşısına çıkıyor. Peki, Baht Oyunu konusu nedir?
7.09.2021Cadde
Aşk başlıyor!
Aşk başlıyor!Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’nun yeni bölümünde Bora ve Ada arasında aşk başlıyor...
6.09.2021Cadde
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz baş başa yemekte
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz baş başa yemekteKanal D’nin sevilen romantik yapımı “Baht Oyunu”nda başrolleri paylaşan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın dizi aşkı gerçeğe dönüştü. İkili, önceki akşam baş başa çıktıkları yemekte objektiflere yansıdı.
3.09.2021Cadde
‘Baht Oyunu'nda Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?
‘Baht Oyunu'nda Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi 'Baht Oyunu', sürprizlerle dolu 11'inci bölümüyle büyük ilgi gördü.
1.09.2021Cadde
Aytaç Şaşmaz'dan Cemre Baysel paylaşımı
Aytaç Şaşmaz'dan Cemre Baysel paylaşımıKanal D ekranlarında yayınlanan 'Baht Oyunu'nda başrol oynayan yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz, dizideki partneri Cemre Baysel'le olan pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.
30.08.2021Cadde
'Baht Oyunu'nun 11. bölümünde neler olacak?
'Baht Oyunu'nun 11. bölümünde neler olacak?Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, 31 Ağustos Salı akşamı 11'inci bölümüyle ekrana gelecek.
30.08.2021Cadde
'Baht Oyunu', Youtube'da bir milyon aboneye ulaştı
'Baht Oyunu', Youtube'da bir milyon aboneye ulaştıKanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’nun Youtube kanalı 1 milyon aboneye ulaşarak büyük bir başarı elde etti.
28.08.2021Cadde
Yine çok konuşuldu
Yine çok konuşuldu Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu 10’uncu bölümüyle yine büyük ilgi gördü.
26.08.2021Cadde
'Baht Oyunu'nda Bora gerçekleri açığa çıkardı
'Baht Oyunu'nda Bora gerçekleri açığa çıkardıKanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu 10'uncu bölümüyle büyük ilgi gördü.
25.08.2021Cadde
'Baht Oyunu'nda Ada ve Meltem arasında yarış başlıyor
'Baht Oyunu'nda Ada ve Meltem arasında yarış başlıyorKanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, 24 Ağustos Salı akşamı 10'uncu bölümüyle ekrana gelecek.
23.08.2021Cadde
Her bölüm konuşuluyor
Her bölüm konuşuluyorKanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu dokuzuncu bölümüyle büyük ilgi gördü...
19.08.2021Cadde
'Baht Oyunu' reytinglerde üst sırada
'Baht Oyunu' reytinglerde üst sıradaKanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi 'Baht Oyunu', sürprizlerle dolu dokuzuncu bölümüyle büyük ilgi gördü.
18.08.2021Cadde
'Baht Oyunu'nda Ada'ya dişli bir rakip geliyor!
'Baht Oyunu'nda Ada'ya dişli bir rakip geliyor!Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’nun yeni bölümünde; Bora’nın yeni asistanı Meltem ile Ada arasında kıyasıya bir rekabet başlıyor.
17.08.2021Cadde
Sırrı öğrenecek mi?
Sırrı öğrenecek mi?Kanal D’nin dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu sekizinci bölümüyle büyük ilgi gördü.
12.08.2021Cadde
Aytaç Şaşmaz'ı görünce nefesi kesildi
Aytaç Şaşmaz'ı görünce nefesi kesildiKanal D’nin ‘Baht Oyunu’ dizisinin yıldızı Aytaç Şaşmaz, sevenleriyle bir araya geldi.
11.08.2021Cadde
‘Baht Oyunu’nda Bora kıskançlık krizine giriyor!
‘Baht Oyunu’nda Bora kıskançlık krizine giriyor!Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’nun sekizinci bölümünde Ada ve Bora arasında sular durulmuyor.
10.08.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

baht oyunukanal dcaddetv rehberimagazin

Baht Oyunu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.