Geri Dön

Baba olan Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kurt Efe açıklaması

Mutlu bir evlilik sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti, geçtiğimiz günlerde ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşadı. 'Arman' karakterine hayat verdiği, bilim kurgu türündeki yeni projesi için kameraların karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin sağlık durumu ve oğlu hakkında konuşurken, "Kurt Efe kime benziyor?" sorusunu da cevapladı.

Baba olan Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kurt Efe açıklaması

15 Nisan Cuma sabahı oğlu Kurt Efe'yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü Özge Özpirinçci ile paylaştığı, denizaltına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alan 'Yakamoz S-245' adlı dizi, dün dijital platformda izleyicisiyle buluştu.

Yönetmenler Tolga Karaçelik ve Umut Aral ile oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ, Meriç Aral, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Ersin Arıcı ve Hakan Salınmış, dizinin yayına girişini bir yemekle kutladı. Ekip, Maslak'ta basına kapalı olarak gerçekleşen yemek sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Baba olan Kıvanç Tatlıtuğdan Kurt Efe açıklaması"YAPILMAMIŞ BİR İŞİ YAPTIK"

Yeni imajıyla dikkat çeken 38 yaşındaki oyuncu, "Hikaye çok enteresan. Daha önceden yapmadığım bir iş. Yönetmen ve oyuncu arkadaşlarımla çok heyecanlıyız. Yapılmamış bir işi yaptığımız için çok mutluyum ama tabii ki takdir izleyicinin. Geri dönüşleri heyecanla bekliyoruz. Pandemiye de dokunan bir durum söz konusu. Dünyayı ilgilendiren ve dünyada olan bir takım olumsuzluklar sebebiyle insanlığı başına gelen felaketlerin anlatımı" dedi.

"DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSU"

Geçtiğimiz günlerde baba olan Tatlıtuğ, şu ifadeleri kullandı:

Bir erkek çocuğumuz dünyaya geldi. Allah isteyen herkese nasip etsin. Eşim Başak çok sağlıklı, oğlumuz da çok sağlıklı. İki gün hastanede kaldık, sonrasında taburcu olduk, evladımızı aldık ve evimize geçtik. Şu an annelik ve babalık provaları. Tabii evin şekli şemalı otomatik olarak değişti. Dünyanın en güzel duygusu. Kelimelerle tarif edilmez çünkü kıyaslayacak bir şey yok

"İKİ İSMİN DE BİZİM İÇİN ANLAMI VAR"

Kurt Efe ismi sosyal medyada da gündem olmuştu, bu konu hakkında ise ünl oyuncu, "Eşim Başak zaten açıklama yapmıştı. Her iki ismin de bizim için anlamı var. Çok severek koyduk. Sağlıklı, sıhhatli yaşasın. Vatana millete ve anasına babasına hayırlı evlat olsun" şeklinde konuştu.

Baba olan Kıvanç Tatlıtuğdan Kurt Efe açıklaması

Ünlü çiftin, oğullarına 'Kurt Efe' adını verecekleri doğumdan önce ortaya çıkmıştı. 2014 yılında 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinde 'Kurt Seyit' karakterine hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ'un, başrolü Farah Zeynep Abdullah'la paylaştığı projeden esinlendiği belirtilmişti.

"ANNEYE DE, BABAYA DA BENZİYOR"

Doğum sonrası hastaneye ziyarete gelen rol arkadaşı Özge Özpirinçci'nin "Kurt Efe, Kıvanç'a çok benziyor" sözleri hatırlatılan Tatlıtuğ, "Değişiyor, her gün değişiyor. Bence anadan da babadan da yüzde 50 almış durumda. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah" açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber