Geri Dön

'Baht Oyunu' oyuncuları ilk bölüm heyecanını birlikte yaşadı

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı yeni dizisi ‘Baht Oyunu’, 15 Haziran Salı günü ekran yolculuğuna başladı. Dizinin çekimlerinin bir bölümünün de gerçekleştiği Polonezköy’de bir araya gelen ‘Baht Oyunu’ ekibi ve oyuncuları, ilk bölüm heyecanını birlikte yaşadı. Gösterime Kanal D yöneticileri ve ARC Film ekibi de katıldı.

'Baht Oyunu' oyuncuları ilk bölüm heyecanını birlikte yaşadı

'Baht Oyunu'nun komedi ve romantizmi bir arada sunan ve sosyal medyada övgü alan ilk bölümü büyük beğeni topladı. Gösterimin ardından ekip ve oyuncular, birbirlerini tebrik ederken, ‘Baht Oyunu’ macerasının uzun soluklu olması herkesin ortak temennisi oldu.

İlk bölümde; ilk aşkıyla kavuşamadığı takdirde ebedi mutluluğu elinden kaçıracağına inanmış Ada’nın ilk aşkı Rüzgar’la ayrılığı ve karizmatik Bora ile tanışma hikayesi büyük ilgi gördü.

‘Baht Oyunu’ dizisi, ikinci bölümüyle 22 Haziran Salı günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet