Geri Dön

‘Baht Oyunu’nda Ada şirketteki macerasını sonlandırdı

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi 'Baht Oyunu', sürprizlerle dolu yedinci bölümüyle büyük ilgi gördü. Reytinglerde de üst sırada yer alan dizi , sosyal medyada #BahtOyunu etiketiyle de en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

‘Baht Oyunu’nda Ada şirketteki macerasını sonlandırdı

Baht Oyunu’nun yedinci bölümünde; Ada, Bora’ya söylediği yalanların ağırlığına daha fazla dayanamayarak şirketten istifa etmeye karar verdi. Ada bu kararını açıklamaya hazırlanırken, kendini Bora ile birlikte mezun olduğunu söylediği üniversitede buldu. Bora, burs verdiği öğrencilerle düzenlenen etkinliğe Ada ile birlikte katıldı.

Ada etkinlik boyunca üniversiteyi tamamlamadığını Bora’dan saklamak için çabaladı. Ardından yalanını daha fazla sürdüremeyeceğinin farkına vararak işten ayrıldı. Bora, Ada’nın bu beklenmedik hamlesi karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğradı. İstifasının sebebini öğrenmeye çalışsa da Ada’nın ağzından laf alamadı.

Ada’nın evinde ise bambaşka bir problem baş gösterdi. Rüzgar ve Ada, davetsiz misafirleri Celal’i idare etmek için uğraş verdiler. Celal, ikisinin hiç evlilik fotoğrafı olmadığını görünce bir fotoğraf çekimi organize etti. Bu sırada Ada, Bora’dan aldığı telefonla şirkete gitti ve şirketle ilişkisinin tamamen kesildiğini öğrendi. Ada, içinde Rüzgar ile isimlerinin yazılı olan yüzüğü Bora’dan saklamaya çalışırken düşürüp kaybetti.

‘Baht Oyunu’nda Ada şirketteki macerasını sonlandırdı

Ada yeni işine başlarken Bora iş toplantısı için Ada’nın çalıştığı restorana rezervasyon yaptırdı. Karşısında Bora ve Tuğçe’yi gören Ada büyük bir şaşkınlık yaşarken, Bora, Ada’yı bir kez daha karşısına alıp neden istifa ettiğini öğrenmek istedi.

Ada, sır gibi sakladığı gerçeği Bora’ya itiraf edecek mi?

'Baht Oyunu' dizisi, yeni bölümleriyle her salı Kanal D’de.

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner