Geri Dön

‘Baht Oyunu'nda Ada ve Bora'nın aşkı galip geldi

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu 14'üncü bölümüyle büyük ilgi gördü.

‘Baht Oyunu'nda Ada ve Bora'nın aşkı galip geldi

Yeni bölümüyle izleyicisi ile buluşan 'Baht Oyunu' dizisi, sosyal medyada #BahtOyunu etiketiyle en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Sevilen yapımın 14'üncü bölümünde; Ada, Rüzgar’ın kendisini nasıl kandırdığını Celal’e anlattı. Rüzgar’ın vatandaşlık aldığını öğrenen Ada, ondan bir an önce boşanmak için kolları sıvadı. Rüzgar, aşıkları ayırmak için Tuğçe’ye işbirliği teklif etti. Güçlerini birleştiren Rüzgar ve Tuğçe, gözlerini boyamak için Ada ve Bora’ya dostane bir tavırla yaklaştı.

‘Baht Oyununda Ada ve Boranın aşkı galip geldi

Nergis ise Ada’nın Bora ile beraber olmaması için elinden geleni yaptı. Üstelik Rüzgar’ı eve davet edip Ada’nın fikrini değiştirmeye çalıştı. Bora, Ada’nın ailesiyle konuşup aşkını dile getirmek istese de Ada buna izin vermedi.

Sonunda Ada ve Bora’nın aşkı galip geldi. Bora, Ada’yı evinde ağırladı ve çift güzel bir akşam yemeği eşliğinde romantik anlar yaşadı.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber