Geri Dön

'Balkan Ninnisi' dizisinin galası Üsküp’te yapıldı

TRT 1'in yeni dizisi 'Balkan Ninnisi'nin ilk bölümünün galası, Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yapıldı. Gala öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, “Hikayenin geçtiği yer olan Üsküp’te oyuncular, misafirler ve soydaşlarımızla ilk bölümü izleyecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

'Balkan Ninnisi' dizisinin galası Üsküp’te yapıldı

Eski Üsküp Çarşısı'ndaki Kurşunlu Han’da gerçekleşen galaya, Kuzey Makedonya Kültür Bakanı Bisera Kostadinovska Stoyçevska, Üsküp Belediye Başkanı Danela Arsovska, Türkiye’nin Üsküp Büyükelçisi Hasan Mehmet Sekizkök, TRT Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, TRT yönetiminin yanı sıra Balkan Ninnisi dizisi oyuncuları ve yapım ekibi katıldı.

Gala öncesinde basın mensupların yaptığı açıklama yapan TRT Genel Müdürü Sobacı, dizinin ilk bölümünü seyirciyle eş zamanlı izleyeceklerini kaydederek, hikâyenin geçtiği yer olan Üsküp’te oyuncular, misafirler ve soydaşlarla ilk bölümü izleyecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Balkan Ninnisi dizisinin galası Üsküp’te yapıldı

OYUNCU KADROSU

Sanat dünyasının usta isimleri Erdal Özyağcılar ve Özlem Türkad’ın, başrolleri Emre Bey ve Merih Öztürk’le paylaştığı dizide; Hakan Boyav, Can Kolukısa, Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut, Bennu Şahin ve Erman Saban rol alıyor. Dizinin yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca ve Volkan Kapkın üstlenirken, senaryosunu Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Abdülhamid Işık ve Esma Koç kaleme alıyor.

Balkan Ninnisi dizisinin galası Üsküp’te yapıldı

Balkan Ninnisi dizisi, her salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber