Geri Dön

Bebek'te sürpriz buluşma!

Acun Ilıcalı, yapımcı Muzaffer Yıldırım ve oyuncu Barış Arduç ile buluştu.

Bebek'te sürpriz buluşma!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, önceki akşam İstanbul turu yaparken görüntülendi. İlk olarak Etiler'deki bir mekanda waffle yiyen Ilıcalı, daha sonra Bebek Baylan’da ‘Mutluluk Zamanı’ filminin yapımcısı Muzaffer Yıldırım ve başrol oyuncusu Barış Arduç'la bir araya geldi.

Acun Ilıcalı ve Muzaffer Yıldırım’ın, ‘Mutluluk Zamanı’ filminin Ilıca’nın kanalı TV8‘e satılması konusunda konuştuğu iddia edildi. Bir süre mekanda görüşme yapan ekip, hep birlikte mekanı terk edip kapıda vedalaştı.

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Barış Arduç, ‘Mutluluk Zamanı’ filminin beklentileri karşılayamadığı yönde çıkan haberlerin sorulması üzerine, “Beklentiler daha yüksek olduğu için insanlar bu şekilde yorum yapabilir. Hayatın içinde her şey var. Her şey istediğimiz gibi olmaz. İzleyen bütün arkadaşlarımız, kardeşlerimiz beğendiklerini söylüyor. Bizim için de önemli olan bu. Şu an keyfimiz gayet yerinde” şeklinde konuştu.

"GUPSE'NİN HER HALİNİ SEVİYORUM"

Barış Arduç, ‘Deliha 2’ filminin çekimleri nedeniyle Köyceğiz’de bulunan sevgilisi Gupse Özay’ın film için 23 kilo almasının hatırlatılması üzerine, "İlk defa olan bir şey değil. Her projesinde kilo alıp veriyor. Bu da ona olan saygımı artırıyor. Gupse’nin her halini seviyorum” dedi.

Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber