Geri Dön

Bir Zamanlar Çukurova 76. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm...

Bir Zamanlar Çukurova 75. son bölüm ile perşembe akşamı ekrana geldi. Beğeniyle izlenen dönem dizileri arasında bulunuyor. Züleyha ile Yılmaz'ın neredeyse imkansız olan aşkı için mücadelesi seyirciyi etkilemeye devam ediyor. Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova 76. bölüm fragmanı haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova 76. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm...

Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan yine doruk noktasında ulaştı. Müjgan ve Behice'nin tüm oyunları ortaya çıktı. Artık Yılmaz gibi Fekeli'nin de onlara inancı kalmamıştır. Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

Her bölümüyle ayrı bir heyecan yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanında, Züleyha ve oğlunun başı derttedir. Diğer yandan Yılmaz ile Züleyha aşkları uğruna yeni bir sayfa açmak için yollara düşerler.

 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müjgan’ın Yılmaz ve Fikret’i karşı karşıya getiren hamilelik yalanını itiraf etmesi, herkesi şaşkına çevirir! Yılmaz, artık Müjgan’ın tüm yönetimini Behice’nin gerçekleştirdiğinden emin hale gelir. Bu son olay ile Fekeli’nin de Müjgan’a olan tavrı değişecektir. Yılmaz, kendini Züleyha’ya karşı aklanmış saysa bile, artık karşısında yepyeni bir Züleyha vardır! Züleyha, Demir’in karşısına dikilecek kadar cesur, Müjgan’ı koruyacak kadar vicdanlı bir kadındır artık!

Yılmaz ve Züleyha arasında olan biten her şey Demir’i hala çok yaralasa da, Sevda ona tutunacak bir dal haline gelecektir. Yılmaz ile arasındaki rekabetten de Züleyha’dan da vazgeçmeyen Demir için, şimdi artık en öncelikli konu Hünkar’ın katilinin bulunması haline gelmiştir. Soruşturmalarına devam eden Demir, Hünkar’ı en son gören kişiyi bulur ve onunla konuşur.

Bir yandan Fikret’ten şüphelendiği için kendini kötü hisseden, bir yandan Züleyha’ya karşı sözünü tuttuğu için sevinen Yılmaz, diğer bir yandan Müjgan’ın yalanını cezasız bırakmayacaktır! Behice ne kadar haberim yoktu dese de ceza ikisine birden kesilecektir.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet