Fragman

Fragman

Son dakika fragman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fragman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fragman haber sayfamızda...

Fragman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.944 fragman haberi bulunmuştur.
'Yargı’dan çarpıcı bir tanıtım daha yayınlandı
'Yargı’dan çarpıcı bir tanıtım daha yayınlandıKanal D’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Yargı', sürükleyici bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ceylin’in Metin’le yüzleştiği anlar, yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.
3.12.2021Haberler
'Yargı’dan çarpıcı bir tanıtım daha yayınlandı
'Yargı’dan çarpıcı bir tanıtım daha yayınlandıKanal D’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Yargı', sürükleyici bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ceylin’in Metin’le yüzleştiği anlar, yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.
3.12.2021Cadde
Yargı 12. Bölüm Fragmanı
Yargı 12. Bölüm FragmanıKanal D’nin, Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Yargı sürükleyici bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Engin’in tehditlerinin devam ettiği tanıtım, yeni bölümde sürpriz gelişmelerin yaşanacağının sinyallerini veriyor.
1.12.2021Magazin
Camdaki Kız 21. son bölüm tek parça FULL İZLE! Camdaki Kız 22. yeni bölüm fragmanı...
Camdaki Kız 21. son bölüm tek parça FULL İZLE! Camdaki Kız 22. yeni bölüm fragmanı...Camdaki Kız dizisi 21. yeni bölümü ile perşembe akşamı sevenleri karşısına çıktı. Dizide, babası Adil ile Cana'yı aynı masada görmesi Nalan'ı harekete geçirir. Ancak Cana, geri adım atmamakta kararlıdır. Camdaki Kız dizisi son bölüm ardından '22. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?' sorusu öne çıkıyor.
25.11.2021Cadde
Sadakatsiz 40. bölüm full TEK PARÇA izle! Sadakatsiz 41. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?
Sadakatsiz 40. bölüm full TEK PARÇA izle! Sadakatsiz 41. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?Sadakatsiz dizisi 40. son bölümü çarşamba akşamı ekrana geldi. Dizide Aras ile Leyla arasında yaşananları Asya öğrenir. Öte yandan Derin'in de Aras'ı daha önce tanıdığını öğrenen Asya, yeni bir plan yapar. Sadakatsiz dizisinin yayımlanan son bölümünde yine heyecan dolu anlar yaşandı. Peki, Sadakatsiz 41. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?
25.11.2021Cadde
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Alparslan Büyük Selçuklu 4. yeni bölüm fragmanı yayında! Alparslan dizisi 3. son bölüm full tek parça İZLE...
Alparslan Büyük Selçuklu 4. yeni bölüm fragmanı yayında! Alparslan dizisi 3. son bölüm full tek parça İZLE...Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu'da sular durulmadı. Yapılan katliamın sorumlusu Yannis'i ortaya çıkarmak için Alparslan harekete geçer. Öte yandan Akça Hatun ise babası hakkında gerçeği öğrenir. Dizinin sevenleri ise Alparslan Büyük Selçuklu 4. bölüm fragmanı yayımlandı mı? sorusunu yöneltiyor. İşte, fragman...
22.11.2021Cadde
Yargı 10. son bölüm tek parça İZLE! Yargı dizisi 11. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?
Yargı 10. son bölüm tek parça İZLE! Yargı dizisi 11. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?Yargı 10. son bölüm pazar akşamı izleyicinin beğenisine sunuldu. Ceyin'in kararı, Ilgaz'ın yanı sıra kendisini de hayli zorlar. İkili yeni bir davada karşı karşıya gelirler. Öte yandan Engin ise içerde yeni planlar peşindedir. Seyirci son bölümün ardından 'Yargı 11. bölüm fragmanı yayımlandı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı.
21.11.2021Cadde
Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Kanal D’de başlıyor
Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Kanal D’de başlıyorKanal D ekranında yakında izleyici ile buluşacak olan, Medyapım imzalı 'Maske Kimsin Sen?'de; müzik, eğlence ve şov bir arada olacak.
19.11.2021Magazin
'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım daha
'Yargı'dan dikkat çeken bir tanıtım dahaKanal D’nin; yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden ikinci tanıtım izleyiciyle buluştu. İzleyiciler, tanıtımda Ilgaz ile Ceylin’in ağzından neden beraber olamayacaklarının gerekçelerini duyuyor.
19.11.2021Magazin
Camdaki Kız son bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan'a büyük şok! 21. yeni bölüm fragmanı...
Camdaki Kız son bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan'a büyük şok! 21. yeni bölüm fragmanı...Camdaki Kız dizisi 20. son bölümü ile perşembe akşamı izleyeni ekrana kitlemeyi başardı. Nalan, Sedat'ı eve geri dönmeye ikna eder ve Cana da evin yolunu tutar. Nalan, aldatıldığından şüphe ederek Cana'nın peşine düşse de gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Peki, Camdaki Kız 21. bölüm fragmanı yayımlandı mı?
19.11.2021Cadde
Asya'dan yeni oyun! Sadakatsiz 39. son bölüm full İZLE tek parça! Sadakatsiz 40. yeni bölüm fragmanı...
Asya'dan yeni oyun! Sadakatsiz 39. son bölüm full İZLE tek parça! Sadakatsiz 40. yeni bölüm fragmanı...Sadakatsiz dizisi 39. bölümü ile yine çarşamba akşamına damga vurdu. Volkan'ın ardından ilk kez birine farklı hisler besleyen Asya, Aras hakkında öğrendikleri sonrası büyük hayal kırıklığına uğrar. İşte, Sadakatsiz son bölümde yaşananlar...
18.11.2021Cadde
'Cinayet gecesi Yekta ile birlikte olduğunuzu biliyorum'
'Cinayet gecesi Yekta ile birlikte olduğunuzu biliyorum'Kanal D’nin Ay Yapım’ın imzalı, büyük ilgiyle izlenen dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; Metin, Ilgaz ve Ceylin’in evlendiğini öğreniyor. Ilgaz ise Pars’a cinayet gecesi Yekta’yla birlikte olduğunu bildiğini söylüyor.
18.11.2021Haberler
Masumlar Apartmanı 48. yeni bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı 47. son bölüm izle...
Masumlar Apartmanı 48. yeni bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı 47. son bölüm izle...Masumlar Apartmanı, yeni bölümü ile salı akşamı ekrana geldi. Ceylan'ın gelişi ile altüst olan Han'ın yanı sıra, Gülben de Esat ile evlilik konusunda sorun yaşamaya başlamıştır. Öte yandan son bölümde Safiye ile Naci aşkı ekrana damga vurur. İşte, Masumlar Apartmanı 47. son bölüm tek parça...
16.11.2021Cadde
Camdaki Kız 20. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Camdaki Kız son bölüm izle full...
Camdaki Kız 20. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Camdaki Kız son bölüm izle full...Camdaki Kız dizisinin 19. son bölümü perşembe akşamı ekrana geldi. Dizinin sevenleri 20. yeni bölüm fragmanını sorguluyor. Yayımlanan bölümde Sedat, Nalan'a boşanmak istediğini belirtir ve Nalan ise duyduklarının ardından konaktan ayrılır. Son bölümde yaşananlar merak uyandırdı. Peki, Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?
11.11.2021Cadde
Sadakatsiz 38. son bölüm kesintisiz izle! Aras'ın eşi Leyla ortaya çıktı Asya şokta! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı...
Sadakatsiz 38. son bölüm kesintisiz izle! Aras'ın eşi Leyla ortaya çıktı Asya şokta! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı...Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamı 38. bölümü ile sevenlerini ekranlara kitledi. Diziye gizemli şekilde giren Aras'ın ise evli olduğu öğrenilir. Asya, bir yandan Volkan ile uğraşırken Ali de gerilimlere neden olur. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı, son bölümde neler oldu?
11.11.2021Cadde
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. bölüm izle full tek parça! Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 2. yeni bölüm fragmanı...
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. bölüm izle full tek parça! Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 2. yeni bölüm fragmanı...Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ilk bölümü ile 8 Kasım Pazartesi akşamı dizi severlerin karşısına çıktı. Barış Arduç ve Fahriye Evcen'i buluşturan Sultan Alparslan dönemini anlatan dizinin beklenen 2. yeni bölüm fragmanı da yayımlandı. İşte, Alparslan: Büyük Selçuklu 2. bölüm fragmanı ve son bölüm...
8.11.2021Cadde
Yargı 8. Bölüm Fragmanı
Yargı 8. Bölüm FragmanıKanal D’nin, her bölümü ile dikkat çeken, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden yine nefesleri kesen bir tanıtım yayınlandı. Pazar günü (07 Kasım) ekrana gelecek olan bölümün tanıtımında Ceylin’in, Engin’e “Kim ölümü hak eder?” haykırışı izleyenleri duygulandırırken tanıtımın sonunda Engin’in itiraf çıkışı ise merak uyandırdı.
3.11.2021Televizyon
Üç Kuruş ne zaman başlıyor? Üç Kuruş dizisi oyuncuları tam kadro ve konusu! Tarih belli oldu
Üç Kuruş ne zaman başlıyor? Üç Kuruş dizisi oyuncuları tam kadro ve konusu! Tarih belli olduUraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un başrollerde yer aldığı Üç Kuruş dizisinin ilk fragmanı yayımlandı. Dizi severler 'Üç Kuruş dizisi ne zaman başlıyor?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, Üç Kuruş oyuncuları...
31.10.2021Cadde
'Yargı'dan çarpıcı tanıtım! 'Şimdi sen seç sana ne yapayım?'
'Yargı'dan çarpıcı tanıtım! 'Şimdi sen seç sana ne yapayım?'Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın 31 Ekim Pazar günü ekranlara gelecek heyecan dolu bölümünde; Ceylin’in, Engin’le yüzleşmesi herkesi ekran başına kilitleyecek.
30.10.2021Magazin
'Camdaki Kız'da olay fragman: Evlatlıktan reddedilen Sedat'ın planı babasını yıkacak!
'Camdaki Kız'da olay fragman: Evlatlıktan reddedilen Sedat'ın planı babasını yıkacak!Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Camdaki Kız’ dün akşam 17'nci bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı dizinin son bölümünde; Sedat ve Cana'nın görüntülerinin ardından büyük bir şok yaşayan Rafet Koroğlu, oğlunu evlatlıktan reddetti. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Babasına öfke dolan Sedat'ın, kendine ait olan şirket hisselerini Cavit'e satmak üzere anlaşma yaptığı görülüyor.
30.10.2021Cadde
Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucunda
Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucundaKanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın merakla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; Ilgaz ile Ceylin’in evlenmesi herkesi şaşırtırken, Çınar ile Zafer arasındaki boğuşmada kurşunun kime isabet ettiği yeni bölüme dair heyecanı arttırdı.
28.10.2021Magazin
İlyas ölecek mi, diziden ayrıldı mı? Ozan Akbaba EDHO'dan ayrılıyor mu?
İlyas ölecek mi, diziden ayrıldı mı? Ozan Akbaba EDHO'dan ayrılıyor mu?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin beklenen yeni sezon bölümüne dair fragman yayımlandı. Salı akşamı ekranda olacak EDHO'da İlyas Çakırbeyli'nin vurulma sahnesi öne çıkacak. İzleyenler, 'İlyas öldü mü, diziden ayrıldı mı?' sorularını yönelmeye başladı.
26.10.2021Cadde
EDHO 200. bölüm ne zaman? Eşkıya yeni sezon neden yok, bu hafta başlıyor mu?
EDHO 200. bölüm ne zaman? Eşkıya yeni sezon neden yok, bu hafta başlıyor mu?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 199. bölümde sezon finali yapmıştı. Beklenen yeni sezon fragmanı da yayımlandı. EDHO'nun yeni bölüm yayın tarihi de izleynin gündeminde yer alıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm ne zaman başlıyor?
26.10.2021Cadde
Camdaki Kız 16. son bölüm kesintisiz izle! Camdaki Kız son bölümde Sedat ve Cana'ya büyük şok!
Camdaki Kız 16. son bölüm kesintisiz izle! Camdaki Kız son bölümde Sedat ve Cana'ya büyük şok!Camdaki Kız dizisi yeni bölümü ile perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Son bölümde, Cana ile Sedat arasındaki ilişki Alp tarafından Feride'ye açılanır. Ancak Feride olayı kendi yöntemleri ile çözmek ister. Peki, Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?
22.10.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Fragman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.