Geri Dön

Birce Akalay’dan ‘özel hayat’ cevabı

Birce Akalay, önceki gün Etiler'de bulunan bir marketten çıkarken görüntülendi. Hafta sonu için alışveriş yaptığını söyleyen oyuncu, keyifli halleri ile dikkat çekti.

Birce Akalay’dan ‘özel hayat’ cevabı

Oynadığı dizinin final yapmasının ardından Bodrum'da kısa bir tatil yapan oyuncu Birce Akalay, "Bodrum'dan yeni döndüm, dizi yeni final yaptı ve biraz dinleniyorum" dedi.

Birce Akalay’dan ‘özel hayat’ cevabı

Sevgilisi Fasih Saylan ile uzun süredir görüntülenmeyen oyuncu, "Ayrılık mı var?" sorusuna tepki gösterdi. Akalay, "Ben özel hayat konuşmuyorum" diyerek, oradan hızlıca uzaklaştı. Oyuncu, alışveriş poşetlerini bir görevliye taşıttırdı.

Birce Akalay’dan ‘özel hayat’ cevabı

EVLENMEK İSTEMİYOR!
Geçtiğimiz haftalarda Arnavutköy'de görüntülenen Birce Akalay, muhabirlerin, “Tek soru istiyoruz, evlenmek istiyor musunuz?” sorusuna tek kelimeyle, “Hayır” yanıtını vermişti.

Akalay, 2014 yılında evlendiği ikinci eşi Sarp Levendoğlu’ndan 2017’de boşanmış, ardından balet Can Tunalı ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak 3 yıllık ilişki bir süre önce bitmiş; Birce Akalay, şubat ayında Fasih Saylan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Birce Akalay’dan ‘özel hayat’ cevabı

HABER: MESUT YILMAZ

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet