Cadde Bodrum'dan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı!

Bodrum'dan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı!

01.05.2022 - 13:52 | Son Güncellenme:

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, İstanbul'dan ayrılıp Bodrum'a yerleşmişti. "Bazı insanlar şehir insanı bazı insanlar benim gibi kırsal insanı" diyen şarkıcı, Bodrum Gümüşlük’ten dört dönüm arsa satın almıştı. Taşçı, hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

'Ağla ağla', 'Benim gibi olmayacak', 'Rica ederim' gibi şarkılarla şöhreti yakalayan Tan Taşçı, İstanbul'dan ayrılıp Bodrum'a yerleşmişti. "Bazı insanlar şehir insanı bazı insanlar benim gibi kırsal insanı" diyen şarkıcı, konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Haberin Devamı

"Ben daha çok doğada yaşamayı seviyordum, İstanbul’dan ara ara kaçıyordum. Beni daha mutlu ediyor daha var oluyorum orada hissediyorum bunu. Şehir beni biraz yoruyor ama bunu herkese hadi atlayın köylere gidelim gibi değil ama bende çok güzel çalışıyor, tavsiye ederim."

AŞK İSTİYOR

Öte yandan yılbaşında Kıbrıs'ta sahneye çıkan Taşçı, "Geçtiğimiz yıl kariyeriniz açısından çok iyi geçti" sorusuna; “Gerçekten çok mutlu bir dünya olsaydı, benim ağzım kulaklarımda olurdu. Sevindiğimizi çok belli edemedik, sevindiğimizi belli edebileceğimiz bir yıl olsun” dedi. Yeni yıldan şahsen bir dilek dilemiyorum diyen Taşçı,” Aşk isterim, zamanla alakalı bakalım, hayırlısı” yanıtını vermişti.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

İSTANBUL'U TERK ETTİ, VEGAN KAFE AÇMAYA HAZIRLANIYOR!

Haberin Devamı

Tan Taşçı vegan beslenme biçimini benimsedi; yani hayvansal gıdaları hayatından çıkardı. Ünlü şarkıcı Bodrum Gümüşlük’ten geçen yıl aldığı dört dönümlük arsanın üzerinde bir ‘vegan kafe’ açmaya hazırlanıyor.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; bir süredir yogayla ilgilenen şarkıcı, yaz sezonunda kapılarını açacak mekanında yoga kampları da düzenleyecek. Tan Taşçı aynı yerde bir de stüdyo kurmuş ve hatta “Gayrı” adını verdiği yeni şarkısını da burada hazırlamış.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

“BÖYLE HAYRANLIK OLMAZ”

Daha önce de saplantılı hayranı nedeniyle zor günler geçiren Tan Taşçı, takip edildiğini söyleyerek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurmuştu. Şarkıcı, verdiği ifadesinde bir şahsın her konserine geldiğini, her yerde kendisini izlediğini ve durumu abarttığı için artık korktuğunu söylemişti.

"ÇOK KORKTUK"

Savcılık, Taşçı'nın ihbarı sonrası tacizci hayranının kimliğini tespit etmek üzere soruşturma başlatmıştı. Şarkıcı, saçlarıyla yüzünü kapattığını belirttiği hayranıyla ilgili yaşadığı olayı, "Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımla eğlenmek için şehir dışına çıktık. O kadın aracıyla bizi takip etmiş. Bir anda önümüze çıktığı zaman hepimiz çok korktuk" diye anlatmıştı. Şikayet sonrası kimliği belirlenen genç kadın ifade vermişti.

"HAYATIMIZI TEHLİKEYE ATTILAR"

Tan Taşçı, bu olanlardan yaklaşık iki yıl sonra bir sıkıntı daha yaşadı. 1 ay önce Ankara’da konser veren ve sahne sonrası aracıyla yola çıkan ünlü şarkıcıyı hayranları trafikte takip etmişti. Yaşadığı olay karşısında sinirlenen Tan Taşçı, “Böyle hayranlık olamaz” diye isyan etmişti. Şarkıcı paylaşımında; "Konser çıkışı arabamızı takip eden, önümüzde fren yapan, otobanda hayatımızı tehlikeye atan araçları, yetkili mercilere şikayet edeceğiz. Böyle hayranlık olamaz, yok artık ya!" ifadelerini kullandı.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

Haberin Devamı

İşte İstanbul'dan ayrılan ve kent kaosundan kaçıp doğa ile iç içe yaşamaya başlayan ünlüler...

YILMAZ ERDOĞAN

Yılmaz Erdoğan, 2014’te Köyceğiz’de aldığı 120 dönümlük araziyi hem büyük bir çiftliğe hem de film stüdyosuna çevirmişti. Sanatçı, ekibiyle çiftçilik de yapıyor. Yetiştirdiği organik ürünler, İstanbul’da kızı Berfin Erdoğan’ın açtığı BKM Mutfak’ta kullanılıyor.

BURAK HAKKI

Oyuncu Burak Hakkı, Çanakkale- Gelibolu’daki Güneyli Köyü’nden arsa alıp yerleşti. Sebze-meyve, ceviz yetiştirip satıyor. Sevgilisi Hara Pappa da yanında.

Haberin Devamı

NİL KARAİBRAHİMGİL

Nil Karaibrahimgil, eşi ve oğluyla yerleştiği çiftlikte meyve-sebze yetiştirip yakınlarına dağıtıyor. Eşi Serdar Erener “Oğlumuzu okula yollamayalım, çiftçi olsun. Toprakla uğraşsın” diyor.

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ

Klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, 5 yıl önce Bergama’da aldığı arazide zeytincilik ve zeytinyağı işine başladı.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

CANDAN ERÇETİN

Candan Erçetin, Lüleburgaz- Ayvalıköy’de bostan kurdu. Bahçede yetiştirdiği salatalıkları turşu yaparak gıda işine girdi.

ÖZLEM TEKİN

Rock müziğin sevilen seslerinden Özlem Tekin, 2016’da müziği bırakıp Bodrum- Milas’a yerleşti. 17 dönümlük arazide tarım, hayvancılık yapıyor. Cep telefonu ve otomobili bıraktı. At ve eşekle geziyor.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

GİZEM KARACA

Oyuncu Gizem Karaca, 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturmuş ve İzmir'e yerleşmişti. Karaca, karantina günlerinde kendini bahçe işlerine verdi.

PINAR AYLİN

90'lı yılların efsane isimlerinden Pınar Aylin, yıllar önce İstanbul'u terk etti ve memleketi İzmir'e geri döndü. Aylin, uzun yıllardır burada doğayla iç içe yaşıyor.

Haberin Devamı

ASLIHAN GÜRBÜZ

Son olarak 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde rol alan Aslıhan Gürbüz, bir süredir kendini tarıma verdi. Bir süredir kendini doğaya adayan oyuncu Aslıhan Gürbüz, bu konuda eğitim bile aldı.

Bodrumdan dört dönüm arsa alan Tan Taşçı kolları sıvadı

 

Yazarlar