Arsa

Arsa

Son dakika arsa haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan arsa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan arsa haber sayfamızda...

Arsa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.105 arsa haberi bulunmuştur.
Adana’da bir kişi yeğenini, eşine küfrettiği için öldürdü!
Adana’da bir kişi yeğenini, eşine küfrettiği için öldürdü!Adana’da, aralarında 4 dönümlük miras nedeniyle husumet bulunan dayı Hüsamettin İ. (49) yeğeni Erdal Köse'yi (45), çıkan tartışma sonucu öldürdü. Olay günü Hüsamettin İ.'nin eşi Adalet İ.'nin kocasını arayıp "Yeğenin Erdal bana küfredip saldırıyor hemen buraya gel" diye çağırdığı, belirlendi.
23.02.2021Haberler
Adana’da bir kişi yeğenini, eşine küfrettiği için öldürdü!
Adana’da bir kişi yeğenini, eşine küfrettiği için öldürdü!Adana’da, aralarında 4 dönümlük miras nedeniyle husumet bulunan dayı Hüsamettin İ. (49) yeğeni Erdal Köse'yi (45), çıkan tartışma sonucu öldürdü. Olay günü Hüsamettin İ.'nin eşi Adalet İ.'nin kocasını arayıp "Yeğenin Erdal bana küfredip saldırıyor hemen buraya gel" diye çağırdığı, belirlendi.
23.02.2021Gündem
136 adet arsa satışa çıkarıldı
136 adet arsa satışa çıkarıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Kırıkkale'de 136 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.
22.02.2021Ekonomi
Son dakika... Yunanistan'da bulunan Türk mezarlarıyla ilgili flaş adım!
Son dakika... Yunanistan'da bulunan Türk mezarlarıyla ilgili flaş adım!Yunanistan'ın Halkidiki ilinde bulunan Türk mezarıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Gelen son dakika haberine göre; Marmara Üniversitesi Mimarlık Tarihçisi Dr. Neval Konuk, naaşların toplanacağı bir anıtın yapılması önerisinde bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
22.02.2021Gündem
20 taşınmaz kiraya verilecek
20 taşınmaz kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Aydın'da Vakıflar'a ait 20 adet taşınmaz kiraya verilecek.
21.02.2021Ekonomi
Alina Boz, Bozcaada'dan arsa aldı
Alina Boz, Bozcaada'dan arsa aldıŞimdilerde 'Maraşlı' dizisinde boy gösteren oyuncu Alina Boz, kazandığı parayı birçok meslektaşı gibi gayrimenkule yatırım yaparak değerlendiriyor.
21.02.2021Cadde
Türkiye'de ocak ayında 173 bin 143 gayrimenkul satıldı
Türkiye'de ocak ayında 173 bin 143 gayrimenkul satıldıTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün verilerine göre, ocak ayında ülke genelinde satılan taşınmazlar arasında 70 bin 587 konut, 8 bin 64 iş yeri, 49 bin 578 tarla ve 31 bin 813 arsa yer aldı.
21.02.2021Ekonomi
Arsa kiraya verilecek
Arsa kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Görele Milli Emlak Servisi Şefliği'nden arsa kiraya verilecek.
20.02.2021Ekonomi
‘Depremzedelere hakları verilsin...’
‘Depremzedelere hakları verilsin...’CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın İzmir’de depremde yıkılan evlerin Hazine’ye devredilmesi kararına tepki gösterdi.
20.02.2021Ege
Arsaya hücum
Arsaya hücumYılın en kârlı yatırımlarından biri arsa oldu. Bir taraftan yatırımcılar, bir taraftan da ‘uzaktan çalışmak’ isteyenler nedeniyle, fiyatlarda yüzde 50’ye varan artış yaşandı
19.02.2021Ekonomi
Beyran Nedir? Beyran Çorbası Hangi Yöreye Aittir?
Beyran Nedir? Beyran Çorbası Hangi Yöreye Aittir?Hemen hemen her bireyin duyduğu ve yöresine ait olan ünlü bir yemek bulunmaktadır. Antep yöresine ait olan beyran çorbası da bu yemeklerden biri olmaktadır. Doğu mutfağını seven birçok birey beyran yemeğini merak etmektedir. Bu nedenle akıllara Beyran nedir? Beyran çorbası hangi yöreye aittir? Soruları bulunmaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
18.02.2021Yemek
56 taşınmaz kiralanıyor
56 taşınmaz kiralanıyorBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü 56 taşınmazı kiralıyor.
18.02.2021Ekonomi
Değerli konutta vergi beyannamesi için son 5 gün
Değerli konutta vergi beyannamesi için son 5 günYıl başından itibaren devreye alınan değerli konut vergisi için mükelleflerin beyanname verme süresi 22 Şubat'ta doluyor.
18.02.2021Ekonomi
OSB'ler yatırımcılarını bekliyor
OSB'ler yatırımcılarını bekliyorOrganize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, organize sanayi bölgelerinin (OSB) yatırım teşvik avantajları ve bürokrasiden uzak "tek durak ofis" hizmeti anlayışıyla yatırımcılara önemli fırsatlar sunduğunu bildirdi.
17.02.2021Uzmanpara
OSB'ler teşvik avantajlarıyla yatırımcılarını bekliyor
OSB'ler teşvik avantajlarıyla yatırımcılarını bekliyorOrganize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, organize sanayi bölgelerinin (OSB) yatırım teşvik avantajları ve bürokrasiden uzak "tek durak ofis" hizmeti anlayışıyla yatırımcılara önemli fırsatlar sunduğunu bildirdi.
17.02.2021Ekonomi
Gayrimenkul başına en yüksek ücret İstanbul ve Muğla'da ödendi
Gayrimenkul başına en yüksek ücret İstanbul ve Muğla'da ödendiTürkiye genelinde, gayrimenkul (konut, iş yeri, arsa, tarla) başına beyan edilen ortalama tapu değerinin en yüksek olduğu il 413 bin lirayla İstanbul olurken, onu 304,6 bin lirayla Muğla, 239,5 bin lirayla İzmir takip etti.
16.02.2021Ekonomi
Büyük projeler yolda
Büyük projeler yoldaİzmir Büyükşehir Meclisi’nde Gaziemir’e 100...
14.02.2021Ege
Değerli konutta 2021 eşiği 5.2 milyon lira
Değerli konutta 2021 eşiği 5.2 milyon liraDeğerli konut vergisinde yasal düzenleme ‘5 milyon lira’ sınırıyla çıkmıştı. Ancak bu yıl bu sınır, yeniden değerleme oranının yarısı kadar arttı ve 5 milyon 227 bin lira oldu. İşte örnek hesaplamalar, hangi durumlarda nasıl vergi ödeneceğini açıklıyor
13.02.2021Ekonomi
Son dakika! Dolandırıcı eski savcının cezası belli oldu
Son dakika! Dolandırıcı eski savcının cezası belli olduGelen bir son dakika haberine göre; Bakırköy Adliye Sarayı’nda meslektaşlarını ve katipleri dolandırdığı gerekçesiyle, “nitelikli dolandırıcılık” suçundan 20 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan eski savcı Tamer C. “basit dolandırıcılık” suçundan 6 yıl 9 ay ve 22 bin 500 lira para cezasına çarptırıldı.
12.02.2021Gündem
İlk taksit bu ay ödenecek
İlk taksit bu ay ödenecekSahip oldukları konutların değeri 5 milyon lirayı aşan kişiler, binde 3 oranında değerli konut vergisi ödeyecek. Bu yıl ilk defa alınacak vergi için son beyanname tarihi 22 Şubat Pazartesi... İlk taksit şubat sonuna kadar yatırılacak. Tek konutu bulunanlar, elinde satılmamış ve kiraya verilmemiş konut olan müteahhitler vergiden muaf tutulacak
12.02.2021Ekonomi
Son dakika: Türkiye'de 300 bin kişi konut alırken dolandırıldı
Son dakika: Türkiye'de 300 bin kişi konut alırken dolandırıldıSon dakika haberlere göre, Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu Başkanı Özlem Hanelçi, TBMM Dilekçe Alt Komisyonu'nda yaptığı sunumda, ülke genelinde 300 bin kişinin konut alırken nitelikli yalanlarla, hile ile çeşitli şekillerde aldatılarak dolandırıldığını söyledi.
11.02.2021Ekonomi
Rize’de riskli binalarda yıkımlar başladı
Rize’de riskli binalarda yıkımlar başladıRize'de deniz dolgusu üzerine yapılan ve korozyon nedeniyle riskli duruma gelen 4 bin 174 bağımsız yapıda, kentsel dönüşüm projesi kapsamında tahliye edilen binalarda yıkım çalışmalarına başlandı.
10.02.2021Gündem
Kat karşılığı inşaat yaptırılacak
Kat karşılığı inşaat yaptırılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre, Sinop Belediyesi kat karşılığı inşaat yaptırıyor.
8.02.2021Ekonomi
TOKİ'den arsa satışı
TOKİ'den arsa satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre, TOKİ'den İstanbul ve Kocaeli'de muhtelif arsa satışı çıkıyor.
8.02.2021Ekonomi
Tefeci şebekesi kuyumcuyu borç batağına sürüklemiş!
Tefeci şebekesi kuyumcuyu borç batağına sürüklemiş!Adana’da tefecilik yöntemiyle 91 kişiden 20 milyon TL kazanç elde ettiği belirlenen 14 kişilik şebekeye 2 Şubat’ta operasyon düzenlendi. Kentte kuyumculuk yapan Abdülaziz Ç.’yi adım adım borç batağına sürüklediği ortaya çıktı. Abdülaziz Ç.’nin, borcunun, yaklaşık 6.5 milyon TL’ye ulaştığı belirlendi.
8.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

türkiyekonutadanaarsacinayet

Arsa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.