Cadde 'Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor' iddiası!

'Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor' iddiası!

09.08.2022 - 13:06 | Son Güncellenme:

ABD'li aktör Brad Pitt, geçtiğimiz haftalarda yeni filminin galasında etek giymesiyle gündeme gelmiş, stili sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Son olarak 'Bullet Train' filmindeki rol arkadaşı Aaron Taylor-Johnson'ın açıkladığına göre; ünlü ismin bir daha birlikte çalışmak istemeyeceği oyuncuların bir listesi olduğu ortaya çıktı. Johnson konuyla ilgili konuşurken; Pitt'in yıllar içerisinde beyaz perdeyi paylaştığı ve aralarında sorun çıktığı iddia edilen oyuncular mercek altına alındı. İşte detaylar...

Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor iddiası

Milliyet.com.tr
Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt, geçtiğimiz haftalarda 'Bullet Train' filminin Berlin'deki galasına etek giyerek katılmasıyla dikkat çekmişti. Eteğiyle uyumlu bir ceket, açık pembe bir gömlek ve siyah botlar giyen aktör; güneş gözlüğü, kolye ve yüzük gibi aksesuarlardan da destek almıştı. 58 yaşındaki Pitt, giydiği etekle bacaklarındaki dövmeleri de göstermiş olmuştu.

Haberin Devamı

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Hem dünya, hem de Türkiye gündeminde büyük yankı uyandıran fotoğraflar sonrası, ünlü ismin kombinine adeta yorum yağmıştı. Sosyal medya kullanıcıları, "Adam ne giyse estetik duruyor, üstelik genç sayılmaz ve çok da hayranı değilim...", "Ütüsüz gömlek, altında etek. Burada ben giysem, dışarıda dilenciyim diye tutuklanırım", "Kadınlar pantolon giyebiliyorsa, erkeklerde etek giyebilir?" ve "Brad Pitt ne giysem yakışır demek istemiş. Ütüsüz gömlek ve etekle haber olacağını biliyordur. Görünüşe göre iki amacına da ulaşmış" gibi yorumlar yapmıştı.

Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor iddiası

"ORTALIĞI KARIŞTIRALIM"

Aktör, sonrasında ise günlerce konuşulan eteğiyle ilgili açıklama yapmıştı. Variety Dergisi'ne konuşan ve "Neden etek giydiniz?" sorusuna yanıt veren Pitt, "Bilmiyorum! Hepimiz öleceğiz, o yüzden ortalığı karıştıralım" demişti.

Haberin Devamı

"BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİ OYUNCULARIN LİSTESİ VAR"

Tüm bunların ardından Brad Pitt'in 'Bullet Train' filmindeki rol arkadaşı Aaron Taylor-Johnson'ın açıkladığına göre; ünlü isim, bir daha birlikte çalışmak istemediği oyunların bir listesini tutuyor.

Variety Dergisi'ne konuşan 32 yaşındaki Johnson; 58 yaşındaki Hollywood efsanesinin tıpkı kendisinin de yaptığı gibi, hem sevdiği, hem de tekrar sette olmak istemediği oyuncuları not aldığı söyledi:

Brad sadece dünyaya ışık ve neşe getirmek ve iyi vakit geçirmek için orada bulunan insanların etrafında olmak istiyor. Birçok oyuncuyla çalışıyorsunuz ve bir süre sonra 'Kesinlikle bir daha bu kişiyle çalışmayacağım' gibi notlar almaya başlıyorsunuz. Brad'de de bu var: 'iyiler' ve 'kötüler' listesi.

"SANDY ESKİ BİR ARKADAŞIM"

Pitt'in kesinlikle 'iyiler' listesinde yer alan bir yıldız, 'Bullet Train' filminde de beraber rol aldıkları Sandra Bullock. Aktör, 'eski arkadaşı' olarak nitelendirdiği Bulloc ile gelecekte tekrar çalışmayı umuyor. 'Dövüş Kulübü' yıldızı, yakın tarihli bir röportajda şunları söyledi:

Sandy eski bir arkadaşım. Yıllar boyunca birçok kez iyilik istediğim ve her zaman orada olan biri.

Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor iddiası

Brad Pitt, kiralık katil Prince'i oynayan 23 yaşındaki rol arkadaşı Joey King için de övgü dolu sözler söyleyerek, "Biz çekim yaparken Joey daha 21 yaşındaydı. Ekibimizi oldukça zeki buluyorum, ama o hepimizin en zekisi" ifadelerini kullandı.

PITT'İN LİSTESİNDE KİMLER VAR?

Brad Pitt'in bir daha asla birlikte çalışmayacağı aktörlerin bir listesinin olduğu iddia edildikten sonra; DailyMail.com, aktörün yıllardır beyaz perdeyi paylaştığı ve sorun yaşadığı iddia edilen yıldızlardan bazılarına göz attı.

Haberin Devamı

Harrison Ford

Pitt'in 'The Devil's Own' filmindeki rol arkadaşı Harrison Ford ile gergin bir ilişkisi olduğu söylentileri ortaya atılmış, ancak ünlü isim Rolling Stone ile yaptığı röportajda bu söylentileri şu sözlerle yalanlamıştı:

Harrison kesinlikle harika. Ama bu zordu, rol aldığım en zor filmdi. 'Kontrolden çıkmış egolarla' lgili söylentilere gelince; böyle bir şey yok. Mevcut şartlar altında herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyordu.

Marion Cotillard

Cotillard ve Pitt, savaş-gerilim filmi 'Allied'da birlikte rol almış ve ikilinin bir ilişki yaşadığı iddia edilmişti. Oyuncuların ikisi de bu söylentileri reddetse de, aralarındaki kimyanın Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin ayrılmasında önemli bir faktör olduğunu öne sürülmüştü.

Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor iddiası

Tom Cruise

Ünlü ismin 1994'te 'Interview With The Vampire' filminde Tom Cruise ile tartışmaya girdiği söylenmişti. Aktör; film tanıtımı için verdiği röportajlardan birinde şöyle konuşmuştu:

Şunu anlamalısınız, Tom ve ben farklı yönlerde yürüyoruz. O Kuzey Kutbu, ben ise Güney'im.

Angelina Jolie

Eski eşler, ilk kez 2005 yılında 'Mr. and Mrs. Smith' için birlikte kamera karşısında geçmişti. 2015'te ise 'By The Sea' filminde beraber rol aldılar. Ama boşanmalarından sonra, ikilinin bir daha birlikte aynı ekran paylaşmaları pek olası değil.