Geri Dön

Brad Pitt ilişki için tarih verdi

90'ıncı Oscar ödül töreni sonrası düzenlenen bir partiye katılan Brad Pitt, asansörde karşılaştığı oyuncu ve komedyen Tiffany Haddish’ten ilişki için bir yıl beklemesini istedi.

Brad Pitt ilişki için tarih verdi

ABD’li oyuncu ve komedyen Tiffany Haddish, katıldığı bir TV programında, Brad Pitt’le aralarında geçen asansör diyaloğunu anlattı.

Oscar ödül törenine katılmayan ancak sürpriz bir şekilde daha sonra düzenlenen bir partide görülen yakışıklı aktör, Haddish’e 2019’a kadar beklemesini söyledi.

Angelina Jolie’den ayrıldıktan sonra henüz kimseyle birliktelik yaşamadığı bilinen 54 yaşındaki oyuncu ile asansörde karşılaştıklarını belirten 38 yaşındaki komedyen, “Brad bir yıl beklememizi söyledi. Eğer bir yıl sonra hem o hem ben hala yalnızsak birlikte olacağız. Onun yedi çocuğu var. Bu kadar çok çocuğu olan bir adamla bir anlaşma yapabilir miyim bilmiyorum” dedi.

Program sunucusu, Brad Pitt’in kendisinden neden bir yıl beklemesini istediğini sorduğunda Haddish, “Bilmiyorum. Bir yıl beklememi istedi” karşılığını verdi.

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber