Geri Dön

Burak Deniz'den Didem Soydan itirafı!

Adı 'Leyla ile Mecnun' dizisinin Leyla'sı Deniz Işın'la aşk dedikodularına karışan ancak bu iddiaları net bir ifadeyle yalanlayan Burak Deniz (31), geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisi Didem Soydan'la barışmıştı. Asmalımescit'te bir yemeğe katılan oyuncu, 'Aşk yeniden' dediği ünlü mankenle ilişkisi hakkında "İlk adımı kim attı?" sorusuna yanıt verdi.

Burak Deniz'den Didem Soydan itirafı!

Didem Soydan ve Burak Deniz, yaklaşık bir yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda bitirme kararı almıştı. Kasım 2021'de Etiler'de objektiflere takılan Deniz, "Didem Soydan'la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?" sorusunu cevaplamıştı. Ünlü oyuncu, "Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yapmıştı.

"BİZ GERİ KAFALI MIYIZ?"

Didem Soydan ise "Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim sosyal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar kesinlikle yalan. Kendisinin de dediği gibi. Biz o kadar geri kafalı insanlar değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

"YOK ÖYLE BİR ŞEY"

Burak Deniz, geçtiğimiz ocak ayında ise adının aşk dedikodularına karıştığı eski rol arkadaşı Deniz İrem hatırlatılınca, “Yok öyle bir şey. Yakıştırmışlar sağ olsunlar” açıklamasını yapmıştı. "Siz kendinize yakıştıramadınız mı? sorusuna ise tebessüm eden 31 yaşındaki oyuncu, "Teşekkür ederim" demekle yetinmişti.

Burak Denizden Didem Soydan itirafı

BAŞINI OMZUNA YASLADI

Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaştığı 'Şahmeran' dizisinin çekimleri biten Deniz'in, aradığı aşkı kendisi gibi oyuncu olan Deniz Işın’da bulduğu da iddia edilmişti. Etiler’de bir kafede beş saat kalan ikili, çıkışta taksi beklerken objektife yansımıştı. 'Leyla ile Mecnun' dizisinde rol alan Deniz Işın’la arkadaş olduklarını söyleyen Deniz, "Hayatımda kimse yok, bu ara sadece iş var” yanıtını vermişti.

Mekan içinde samimi tavırlar sergileyen ikili, bindikleri takside de birbirinden uzak kalamamıştı. Deniz Işın, Cihangir’e doğru giden takside başını Burak Deniz’in omzuna yaslamıştı.

"HER ŞEY GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ"

Ayrılıktan birkaç ay sonra Didem Soydan ile Burak Deniz, ünlü mankenin Nişantaşı’ndaki evinin önünde görüntülenmişti. "Barıştınız mı?” sorusuna “Gördüğünüz gibi” yanıtını veren oyuncu, tatile çıkacaklarını söylemişti.

Burak Denizden Didem Soydan itirafı

BİRLİKTE POZ VERDİLER

Arnavutköy'de neşelerinin yerinde olduğu gözlenen ikili, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmeyi ihmal etmemişti. İlişkilerine yeni bir şans verdiklerini söyleyen sevgililer, “Gördüğünüz gibi her şey çok güzel gidiyor. Daha sonra uzun uzun konuşalım” demişlerdi.

Burak Denizden Didem Soydan itirafı

"İLK ADIMI BEN ATTIM"

Dijital platformun önceki gece Asmalımescit'te düzenlediği akşam yemeğine birbirinden ünlü isimler akın etti. Şıklık yarışının yaşandığı geceye Engin Akyürek, Aras Bulut İynemli, Hande Erçel, Burak Deniz, Demet Özdemir, Eda Ece, Pınar Deniz ve Aslı Enver katıldı.

"RAHATLADIN MI?"

Geceye katılan ünlülerden Burak Deniz, "Çok güzel bir organizasyondu. İleriye dönük çok güzel şeyler konuştuk. Zaten detaylar yakın zamanda sizle de paylaşılır" şeklinde konuştu. Deniz, manken sevgilisi Didem Soydan ile ilişkilerin çok güzel gittiğini söyledi.

Ünlü oyuncu, magazin muhabirinin "Barışmak için ilk adımı kim attı?" sorusu üzerine, gülerek "Ben attım ilk adımı. Rahatladın mı?" diyerek, kendisini bekleyen aracına bindi.

Burak Denizden Didem Soydan itirafı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber