Geri Dön

Burcu Kara-Fırat Parlak'ın ABD macerası

Son olarak 'Kırmızı Oda' dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Burcu Kara, yönetmen eşi Fırat Parlak ve dört yaşındaki oğulları Ali Çınar ile birlikte Amerika’ya gitti.

Burcu Kara-Fırat Parlak'ın ABD macerası

Tatilde ailece çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmeyen Burcu Kara, Amerika macerasının nasıl geçtiğini takipçileriyle paylaştı.

Ünlü oyuncu, Instagram gönderisine şu mesajı yazdı:
"Hiç unutmayacağım, sürprizlerle dolu bir seyahatten kareler paylaşmak istedim sizinle. Ama bu sefer hayaller-gerçekler üzerine. Aman da ne tatlı bir çift, tatildeler, çok mutlular falan diye gözüken fotoğrafımızdan, perde arkası fotoğraflara. Terrible 2,3,4,5 şeklinde geçen hayatımızın kahramanı canım oğlum ve sabır taşına dönen anasıyla, babası. Nerede ne yaptığının bir önemi yok, çocuk her yerde çocuk, damar her yerde damar. Hiç bir yerde oturtmamalar, kimseyle konuşturmamalar, hep kucakta olmak istemeler, her gördüğü şey için tutturmalar, tam alırken 'vazgeçtim, istemiyorum' demeler. Ama hepimizin bildiği gibi ya sabır çekerek, yaşadığımız her anı çok özleyeceğimizi bilerek derin bir nefes alıp devam ediyoruz hayatımıza. Sizin evin halleri nasıl? İleride hep beraber ve sağlıkla bugünleri anıp, gülümseyebilmek dileğiyle."

Burcu Kara-Fırat Parlakın ABD macerası

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber