Geri Dön

Burcu Özberk: Çalışmak istemiyorum!

Son olarak final yapan 'Aşk Mantık İntikam' adlı dizide başrol oynayan Burcu Özberk, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında geliyor. Dizisi biter bitmez soluğu Bali'de alan güzel oyuncu, tatilden döndü. Etiler'de görüntülenen Özberk, gazetecilerle konuşarak dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Burcu Özberk: Çalışmak istemiyorum!

'Güneş'in Kızları' dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan oyuncu Burcu Özberk, başrollerini İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile paylaştığı 'Aşk Mantık İntikam' dizisindeki performansı kadar, dizideki partneri Şen ile aşk yaşadığı iddialarıyla da gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz aylarda Bebek'te objektiflere takılan oyuncu, menajerleriyle toplantı yaptıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmemişti.

Burcu Özberk: Çalışmak istemiyorum

"BEN BİLE İNANMIŞTIM"

İlhan Şen ile hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili konuşan Özberk, hayatında kimsenin olmadığını söyleyerek, "Bizi birbirimize yakıştırmaları güzel bir şey" ifadelerini kullanmıştı. Oyuncu, geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Şen ile sokakta yürürken çekilen fotoğraflarının photoshop'lanıp gerçek zannedilmesiyle ilgili ise, "O photoshop'a ben bile inanmıştım. Acaba yürürken çekilmiş miydik diye düşündüm" şeklinde konuşmuştu.

"SEVGİLİLER GÜNÜNÜ TEK BAŞIMA GEÇİRDİM"

Güzel oyuncu, muhabirlerin, "14 Şubat Sevgililer Günü'nde ne yaptınız, kutlamadınız mı?" sorusuna, "Evde tek başıma geçirdim, 12 yaşında bir kere kutlamıştım. O zaman küçüktüm" cevabını vermişti.

"BİR İLİŞKİ YAŞARSAM GİZLENEREK YAŞAMAM"

Öncesinde ise yeni yıla Kıbrıs'te otelde arkadaşları ile 'Merhaba' diyen Özberk, muhabirlerle konuşarak partneri İlhan Şen'le çıkan aşk dedikoduları için şu ifadeleri kullanmıştı:

Sevdiklerimiz bizim eski fotoğraflarımızı photoshop yapmış, sonra da onu gerçek zannedilmiş. O yüzden haber olmuş. Ama hayatımda birisi olursa, bir ilişki yaşarsam gizlenerek yaşamam.

"MURAT ÇOK CENTİLMEN BİR ARKADAŞIMIZ"

Burcu Özberk, önceki haftalarda ise Murat Kazancıoğlu ile Emirgan'da bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. İkilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı. Murat Kazancıoğlu'nun Burcu Özberk'i düşmesin diye belinden tuttuğu anlar kayıt altına alınmıştı.

Burcu Özberk: Çalışmak istemiyorum

Bunun ardından Etiler'de görüntülenen ünlü isim, Kazancıoğlu ile çıkan aşk haberleri hakkında, "Arkadaşım Murat ya. Eli belimde falanda değildi. Siz arkadaşınıza eşlik ederken tutmaz mısınız? O kibarlıktır, centilmenliktir. Murat’ta çok centilmen bir arkadaşımız" diyerek açıklama yapmıştı.

"OLSA NEDEN SAKLAYAYIM?"

Sürekli hakkında aşk haberleri çıkmasına Özberk, "Vallahi hayatımda kimse yok. Olsa niye saklayayım? Saklanacak bir durum yok. Yazılan isimlerinde hepsi benim için değerli ve sevdiğim insanlar. Aşk güzel bir şeydir, tabii ki ihtiyacımız vardır" diyerek isyan ettmişti.

32 yaşındaki güzel oyuncu, Uzak Doğu'ya tatile gideceğini de sözlerine eklemişti.

SOLUĞU BALİ'DE ALDI

Özel hayatıyla olduğu kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da konuşulan Burcu Özberk, başrolünde yer aldığı 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin final yapmasının ardından soluğu Bali'de almıştı.

Tatilinde gezdiği yerleri sık sık takipçileriyle paylaşan ünlü isim, son olarak bikinisiyle kamera karşısına geçmişti. Fit fiziğiyle dikkat çeken oyuncu, bu karelerini "Gün erken başlıyor, uyanamıyorum" notuyla 9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınlamıştı.

Burcu Özberk: Çalışmak istemiyorum

BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM GELDİ

Kısa sürede 400 binden fazla beğeni ve 7 bine yakın yorum alan Özberk'in gönderisine, "Harika görünüyorsun", "Bu güzelliğin halis mi?" ve "Maşallah nazar değmesin, çok kem göz var" gibi mesajlar yazılmıştı.

"ÇOK GÜZELDİ"

Tatilden dönen Burcu Özberk, geçtiğimiz günlerde Etiler'de yer alan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarıyla Bali tatili hakkında konuşan ünlü isim, "Çok güzeldi, dinlendim iyice" dedi.

Muhabirlerin, "Sosyal medya paylaşımlarınız da çok konuşuldu. Bunun hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusuna ise oyuncu, "Göründüğü gibi gayet eğlendim. Tekrardan hemen gideceğim Bali'ye" yanıtını verdi.

Burcu Özberk: Çalışmak istemiyorum

"KENDİME ZAMAN AYIRMAK İSTİYORUM"

Yeni bir projeye dahil olup olmayacağı da sorulan Özberk, "Çalışmak istemiyorum ya" diye cevap verdi. Oyuncu, bunun üzerine gazetecilerin, "Yorulduğunuz için mi?" diye sormasıyla, "Yok, biraz kendime zaman ayırmak istiyorum" açıklamasını yaptı.

Burcu Özberk'in durgun ve yorgun hali ise gözlerden kaçmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber