Geri Dön

Buse Arslan kimdir, kaç yaşında aslen nereli? Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat veren Buse Arslan biyografisi

Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat veren Buse Arslan sosyal medyayı etkin kullanan isimler arasında yer alıyor. Bugüne kadar Yalan Dünya, Akasya Durağı Kertenkele, Kocamın Ailesi gibi dizilerde rol alan Buse Arslan son olarak Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat veriyor. Peki Buse Arslan kimdir, kaç yaşında?

Buse Arslan kimdir, kaç yaşında aslen nereli? Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat veren Buse Arslan biyografisi

Buse Arslan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat veren Buse Arslan sosyal medyayı etkin kullanan isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı makyajsız paylaşım ile adından söz ettiren Buse Arslan, Kuruluş Osman dizisinde Aygül Hatun karakterine hayat veriyor. Peki Buse Arslan kimdir?

BUSE ARSLAN KİMDİR?

Buse Arslan, 29 Aralık 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. Ardından Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Oyunculuk Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Akasya Durağı adlı dizi ile adım atmıştır. Avrupa Avrupa, Yalan Dünya, Benim Hala Umudum Var, Bizim Okul, Kertenkele, Kocamın Ailesi ve Aşk Yalanı Sever isimli dizilerde rol almıştır.

2016 yılından beri iş adamı Kazım Akdeniz ile evli olan Buse Arslan, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Aygül Hatun karakterine hayat vermektedir. Buse Arslan, 1.68 metre boyunda, 55 kilo ve Oğlak burcudur.

Buse Arslan'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kuruluş Osman (Aygül) (TV Dizisi)
2018 – Kocaman Ailem (Berrak) (TV Dizisi)
2016 – Kertenkele Yeniden Doğuş (Didem) (TV Dizisi)
2016 – Aşk Yalanı Sever (Perihan) (TV Dizisi)
2014-2015 – Kocamın Ailesi (Gülay) (TV Dizisi)
2013 – Bizim Okul (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2013 – Benim Hala Umudum Var (Beril) (TV Dizisi)
2012 – Yalan Dünya (TV Dizisi)
2012 – Avrupa Avrupa (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2011 – Akasya Durağı (TV Dizisi)

 

Nusret Gökçe'den ırkçılık karşıtı videoABD'de iki restoranı bulunan ünlü etçi Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından farkındalık yaratmak için siyahi bir bebeğe süt içirdiği videosunu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber