Geri Dön

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM kesintisiz izle! Nalan'dan Feride'ye beklenmedik çıkış! Camdaki Kız 41. son bölüm...

Kanal D ekranında yayımlanan sevilen dizi Camdaki Kız 41. son bölüm ile ekrana geldi. Nalan ve Hayri'nin sahilde magazinciler tarafından çekilen fotoğrafları Sedat'a atan Cana yeni bir krizin fitilini ateşledi. Sedat, Nalan'la yüzleşirken, Feride, Nalan'ın yatak odasında gizli saklı bir şeyler aramak için çabaladı. Hayri'nin notunu bulan Feride bu kez karşısında Nalan'dan beklenmedik bir dik duruş gördü. İşte Camdaki Kız 41. son bölüm kesintisiz izleme ekranı...

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM kesintisiz izle! Nalan'dan Feride'ye beklenmedik çıkış! Camdaki Kız 41. son bölüm...

Camdaki Kız 41. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Perşembe akşamları ekrana gelen Camdaki Kız dizisi son bölümde Hayri-Nalan'ın sahilde çekilen fotoğraflarını Sedat'a gönderen Cana, yeni bir olayın fitilini ateşler. Yaşanan olaydan dolayı Hayri'nin ne olursa olsun dik duruş sergilemesini istediği Nalan, Sedat'ın ithamları karşısında sessiz kalmaz. Feride, Hayri'nin krem şokola getirirken bıraktığı notu bulur.

Herkes Feride'nin Nalan'a yine dünyayı dar edeceğini zannderken Nalan'dan Feride'ye sert bir çıkış gelir. Hayri olayları düzeltmek için akşam yemeği sırasında gelir ve fotoğraf olayını anlatır. Durumun yanlış anlaşıldığını ve olaya kendince müdahale ettiğini söyleyen Hayri bir kez daha Koroğlu'nun takdirini kazanır. Muzo ise Selen'in hayatına müdahale ediyor olmasından sıkılır ve her şeyi satıp evi terk etme kararı alır.

Bu durumda hem Rafet hem Selen, Muzo'yu geri döndürmek için çabalar. Rafet eski aşkı Pervin'in kızı olduğunu öğrendiği Pere ile Muzo'nun evlilik olayına sıcak bakmaz. Pervin'in yanında soluğu alır ve bu işin olamayacağını anlatır. Tam da bu noktada Pera ile Muzo evlilik kararı alır.

CAMDAKİ KIZ 41. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber