Cana

Cana

Son dakika Cana haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cana gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cana haber sayfamızda...

Cana

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.585 cana haberi bulunmuştur.
Hadis-i Şerif - Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in En Güzel Hadis-i Şerifleri
Hadis-i Şerif - Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in En Güzel Hadis-i ŞerifleriAllah’ın elçisi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.AV.) ağzından çıkan sözler hadis-i şerif olarak geçer. Hadis-i şerifler Kur’an- Kerim’i teyit edici özellik taşır. İslam alemi için büyük önem taşıyan hadisler Hz. Muhammed’in (S.AV.) sözlerinin, davranışlarının, fikir ve eylemlerinin yazıyla ifade edilmiş halidir. Hadisler özellikleri bakımından üçe ayrılır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in en güzel hadis-i şerifleri için ”Hadis-i Şerif” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
17.05.2022Dini Bilgiler
Atasözleri ve Anlamları: Türkçede A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Kısa-Uzun Atasözü Örnekleri ve Sözlüğü
Atasözleri ve Anlamları: Türkçede A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Kısa-Uzun Atasözü Örnekleri ve SözlüğüAtasözleri ve deyimler dilimizde sıklık duyduğumuz kavramlardan bir tanesidir. Atasözleri ve deyimler her ne kadar birbirine benzetilse de ikisi birbirinden farklı kullanım alanına sahiptir. Atasözleri geçmişten günümüze kadar ulaşan anlamı bakımından mecazlı bir mana kazanan kalıplaşmış sözlerdir. Özelikle atalarımızdan kalan atasözleri toplam ile ilgili inançtan düşünceye, duygudan kültür yapısına kadar pek çok şeyi yansıtır. Toplum tarafından benimsenen atasözleri yüzyıllar boyunca nesilden nesle aktarılmıştır. Anlamları bakımından derin manalar taşır. Dilimizde en çok kullanılan kısa ve uzun atasözü örnekleri hakkında detaylı bilgi almak için sizin için hazırlamış olduğumuz “Atasözleri ve Anlamları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
16.05.2022Eğitim
Yangında can pazarı! Uyuyakalan çocuk son anda kurtarıldı
Yangında can pazarı! Uyuyakalan çocuk son anda kurtarıldıSamsun’da 4 katlı bir apartmanın çatı katında çıkan yangına uykuda yakalanan bir çocuk son anda kurtarıldı.
14.05.2022Gündem
Yangında can pazarı! Uyuyakalan çocuk son anda kurtarıldı
Yangında can pazarı! Uyuyakalan çocuk son anda kurtarıldıSamsun’da 4 katlı bir apartmanın çatı katında çıkan yangına uykuda yakalanan bir çocuk son anda kurtarıldı.
14.05.2022Gündem
CAMDAKİ KIZ 42. son bölümde Nalan tüm gerçeği öğrendi! Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle...
CAMDAKİ KIZ 42. son bölümde Nalan tüm gerçeği öğrendi! Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle...Kanal D ekranında yayımlanan sevilen dizi Camdaki Kız ekrana gelen son bölümde tüm sırlar açığa çıktı. Feride, kızı Nalan'a karşı ilgisi olduğunu net bir şekilde öğrendiği Hayri ile sert bir konuşma yaptı. Muzo, yeni Yönetim Kurulu Başkanı olurken Rafet, Gülcihan'dan boşanacağını Cavit'e söyledi. Cana, Nalan hakkında gerçekleri Sedat'a söyledi. Feride otele çağırdığı kızına tüm gerçekleri anlattı. İşte Camdaki Kız 42. son bölüm kesintisiz izleme ekranı...
13.05.2022Cadde
Perşembe gününün galibi değişmedi: 'Camdaki Kız'
Perşembe gününün galibi değişmedi: 'Camdaki Kız'Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız' dizisinin 12 Mayıs Perşembe günü yayınlanan 42’nci bölümü, izleyicinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla bir kez ekrana damgasını vurdu.
13.05.2022Cadde
Camdaki Kız'da Nalan tüm gerçeklerle yüzleşti! 'Feride kendi ipini kendi çekti'
Camdaki Kız'da Nalan tüm gerçeklerle yüzleşti! 'Feride kendi ipini kendi çekti'Kanal D'de yayınlanan 'Camdaki Kız', iki sezondur perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın paylaştığı dizinin yeni bölümüne; Sedat’ın Nalan ile ilgili büyük sırrını öğrenmesi ve Feride'nin kızına gerçekleri itiraf etmesi damga vurdu. İşte ‘Camdaki Kız’ son bölümde yaşananlar…
13.05.2022Cadde
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleri
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleriDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, en zor ve nadir bulunan, değişik, duyulmamış, özel ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri ismin unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler sözlüğü ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2022” içeriğimize bakabilirsiniz.
10.05.2022Bebek
2 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
2 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAralık ayı birden fazla burç bulunduran bir zaman dilimidir. Bu ay içinde yer alan burçlar son derece etkin bir yapıya sahiptir. 2 Aralık tarihi bu yüzden burç yorumcuları tarafından ilgi ile incelenen bir tarih olarak değer görüyor. Bunun yanı sıra bu tarihte dünyaya gelen kişilerin her alanda başarılı olma potansiyeli bulunuyor. 2 Aralık hangi burç oluyor ve burcun özellikleri nelerdir şeklinde soruları sizin için derledik.
10.05.2022Astroloji
25 Kasım Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
25 Kasım Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu25 Kasım tarihi burç yorumcuları için önemli bir tarih olarak kabul ediliyor. Onlara göre bu tarihte doğan kişilerin ilginç bir yaşam şekli var. Bu yaşam şekillerini değiştirmekten hoşlanmazlar. Bu da 25 Kasım tarihinin hangi burç olduğu sorusunu ortaya çıkarıyor. 25 Kasım tarihinin hangi burca dahil olduğunu ve bu burcun hangi özellikleri barındırdığını sizler için derledik.
10.05.2022Astroloji
8 Kasım Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
8 Kasım Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu8 Kasım hangi burç başlığı altında sorulan sorular özellikle son zamanlarda sosyal medya platformlarında çok büyük bir artış yaşamıştır. İnsanlar doğdukları güne göre burçlarını merak etmekte ve internet üzerinden çeşitli araştırmalar yapmaktadırlar. Burç yorumlarına göre farklı karakter ve kişilik analizleri yapılmakta ve yorumlanmaktadır. Bu sayede kişiler kendilerini daha iyi analiz etmekte ve kendilerini daha iyi görmektedirler. İşte, merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
10.05.2022Astroloji
6 Ekim Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
6 Ekim Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstroloji insanları cezbeden bir konudur. Gökyüzü olayları, yıldızlar, gezegenler kadimden beri takip edilmiş ve gözlemlenmiştir. Antik çağlarda olduğu gibi günümüzün modern dünyasında da bu merak sürmektedir. İşte keyifle okuyacağınız 6 Ekim hangi burç, yükselen, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
10.05.2022Astroloji
24 Ağustos Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
24 Ağustos Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstroloji her dönem insanlığın ilgi odağı olmuştur. Gökyüzü olayları, yıldızlar ve burçlar takip edilmiş ve yüzyıllardır çeşitli medeniyetlerde hatırı sayılır külliyatlar oluşmuştur. İşte 24 Ağustos hangi burç, yükseleni, özellikleri, yorumları ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
9.05.2022Astroloji
3 Ağustos Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
3 Ağustos Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuGüçlü karaktere sahip olan burçlardan biri aslan burcudur. 3 Ağustos tarihinde yer alan aslan burcu aldığı kararlar ile her daim hayatını düzene sokmaktadır. Aslan burcuna sahip olan kişiler baskın bir karakter yapısına sahiptir. Çevresindeki kişileri yönetmeyi seven ve organizasyon işlevlerini en iyi şekilde yerine getiren aslan burcu hakkında detayları derledik.
9.05.2022Astroloji
6 Temmuz Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
6 Temmuz Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstrolojide birbirinden farklı birçok çeşit burç bulunmaktadır. Burçların kişilerin günlük yaşamını, iş hayatlarını ve gündelik faaliyetlerini etkilemektedir. Bunların yanı sıra karşımızdaki kişinin karakteristik analizlerini yapmak için de bir hayli gereklidir. Burçlar insanların doğdukları tam tarihe göre belirlenmektedir. İşte, tüm detaylar.
9.05.2022Astroloji
7 Haziran Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
7 Haziran Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuDoğum günlerine göre burç belirlemeleri yapılmaktadır. Doğduğunuz gün sizin burcunuzu belirlemek için yeterli olmaktadır. Burç yorumları insanların içerisinde yer aldığı burca göre karakteristik ve kişilik özellikleri bakımından farklılıklar taşımaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
9.05.2022Astroloji
24 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
24 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumuİnsanlık tarihinin her döneminde yıldızlar, burç ve astroloji önemli olmuştur. Hemen her medeniyette astrolojiye dair gizemli şifreler, yazıtlar ve arkeolojik bulgulara ulaşılmıştır. Günümüzde de durum farklı değildir. 24 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? 24 Mayıs hangi burcun günüdür ve diğer bilgileri sizler için derledik
9.05.2022Astroloji
19 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
19 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlar tarihleri arasında en çok dikkat çeken tarih 19 Mayıs olarak biliniyor. Mayıs ayı burçlar açısından son derece önemli bir ay olarak biliniyor. Bu yüzden bu ay içerisinde yer alan burçların özellikleri ve yorumları da son derece önemli olarak kabul ediliyor. Bundan dolayı 19 Mayıs hangi burç, özellikleri nelerdir şeklindeki soruların yanıtlarını sizin için derledik.
9.05.2022Astroloji
8 Nisan Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
8 Nisan Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuDoğduğunuz gün ve ay, burçlarınızı belirlemekte öncü olarak kabul edilmektedir. Burçlar da, kişilerin karakteristik özelliklerini anlamak ve yorumlamak için kullanılmaktadır. Tam 13 farklı burç çeşidi bulunmaktadır. Astrologlar gökyüzündeki hareketlerin sonucunda tüm burçlara bağlı olan gezegenleri incelemekte ve bu gezegenlere bağlı olarak günlük ve haftalık burç yorumları tayin edilmektedir. Burcunuzu doğduğunuz ay ve güne göre belirleyerek burç tahminlerini derledik.
9.05.2022Astroloji
30 Mart Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
30 Mart Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlara ve yükselen burçlara göre ülkemizdeki astrologlar çeşitli öngörü ve tahminlerde bulunabilmektedir. Bu sebepten dolayı burç ve yükselen burç bilgilerinizi iyi bilmeniz gerekmektedir. Gökyüzünde oluşacak astrolojik hareketler ile ilgili olarak her hafta veya her gün olmak üzere farklı yorumlar yapılmakta ve ilgili olan burç kişilerine bu yorumlar iletilmektedir. Burç ve yükselen burç bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilir ve astrologların sizin burç yorumunuza yaptığı öngörü ve tahminleri detayları ile derledik.
9.05.2022Astroloji
3 Şubat Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
3 Şubat Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlar, kişilerin karakter yapılarını anlamamızda ve anlamlandırmamızda önemli bir rol oynamaktadır. Tam olarak 13 farklı burç çeşidi bulunmaktadır. Burçlar karakteristik özelliklerine göre farklılıklara ayrılmaktadırlar. Burçlara bağlı olan gezegenlerin hareketleri de burçların bir tahmine göre yorumlanmasını sağlamaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
9.05.2022Astroloji
TBMM Başkanı Şentop'tan 'Anneler Günü' mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan 'Anneler Günü' mesajıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Üzerimizdeki emekleri, koşulsuz sevgileriyle; hayatımızın ışığı, gözlerimizin nuru, başlarımızın tacı annelerimizin, Sevgili Annemin; her çocuğa, cana, tabiata anne kalbiyle yaklaşan tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun" dedi.
8.05.2022Siyaset
Siyasilerden Anneler Günü mesajı
Siyasilerden Anneler Günü mesajıSiyasi parti liderleri Anneler Günü’nü sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla kutladılar.
8.05.2022Siyaset
Hande Ataizi: Benjamin çok iyi bir baba
Hande Ataizi: Benjamin çok iyi bir babaGüzelliği ve fit görtüntüsü ile yıllara meydan okuyan Hande Ataizi, Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Kadrosunda yer aldığı Kanal D dizisi 'Camdaki Kız'ın izleyicilerine müjde veren Ataizi, sekiz yaşındaki oğlu Aslan Leon ve dört yıl önce boşandığı Benjamin Harvey hakkında konuştu. Ünlü oyuncu, "Çok para kazanmak bu mesleği icra etmemde bir sebep değil" sözleriyle de dikkat çekti.
7.05.2022Cadde
'Para kazanmak için yapmıyorum'
'Para kazanmak için yapmıyorum'Hande Ataizi, oyunculuğu çok sevdiğini ve bu işi çok para kazanmak için yapmadığını söyledi
7.05.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Cana ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.