Geri Dön

Cem Yılmaz'dan Arif Güloğlu'na destek

Lenfoma teşhisi konulan 'Çok Güzel Hareketler 2' oyuncusu Arif Güloğlu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 24 yaşındaki oyuncuya, usta komedyen Cem Yılmaz'dan destek geldi.

Cem Yılmaz'dan Arif Güloğlu'na destek

'Çok Güzel Hareketler 2'nin başarılı isimlerinden Arif Güloğlu, lenf kanserine yakalandı. Hastalığını iki hafta önce öğrenen oyuncu, Ankara'da tedavi görüyor.

24 yaşındaki oyuncu, hakkında çıkan haberlerin ardından Twitter hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı: Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere.

Cem Yılmazdan Arif Güloğluna destek

"ASLA MORALİNİ BOZMA"
Paylaşımı sonrası Arif Güloğlu'na "geçmiş olsun" mesajları yağarken, genç oyuncuya bir destek de Cem Yılmaz'dan geldi.

Ünlü komedyen, "Sevgili kardeşim bu zorlu macerada asla moralini bozma. En güzel şekilde sağlığına kavuşmanı diliyorum. İnanarak mücadeleni vereceğini biliyorum. Şimdiden geçmiş olsun diyorum" ifadelerini kullandı.

Tuğba Özay'ın Manavgat'ta çiftliği yandı! Hastanelik olduAntalya'nın Manavgat ilçesinde, dört ayrı noktada orman yangını çıktı. Yangın bölgesinde alevler, yerleşim yerleri ve tarım alanlarına da sıçradı. Yangından eski manken Tuğba Özay'ın çiftliği de zarar gördü. Özay, gözyaşları içinde sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. Olaylardan etkilenen eski manken, hastanelik oldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet