Geri Dön

Cerkutay ölüyor mu? Kuruluş Osman Cerkutay diziden ayrılıyor mu, öldü mü?

Kuruluş Osman dizisinde Cerkutay karakteri adından sıklıkla söz ettiriyor. Cerkutay tarihte kimdir merak edilirken yeni bir gelişme izleyeni araştırmaya yöneltti. Dizinin yeni bölümünde Cerkutay'ın yaralandığı sahne büyük heyecan yarattı. Peki, Cerkutay öldü mü, diziden ayrılıyor mu?

Cerkutay ölüyor mu? Kuruluş Osman Cerkutay diziden ayrılıyor mu, öldü mü?

Cerkutay rolü son dönemdeki konuşulan karakterlerden. Çağrı Şensoy tarafından canlandırılan Cerkutay, Kuruluş Osman dizisinin öne çıkan karakterlerinden. 55. yeni bölüm fragmanında Cerkutay yaralanıyor. İzleyenler de peş peşe soruları araştırıyor. Kuruluş Osman'da Cerkutay ölecek mi? İşte, detaylar...

CERKUTAY ÖLÜYOR MU?

Çağrı Şensoy'un hayat verdiği Cerkutay, Kuruluş Osman dizisinde sevilen karakterler arasında bulunuyor. Dizinin baş rolleri kadar adından söz ettiren Crkutay'ın akıbeti merak ediliyor. Kuruluş Osman Cerkutay, 55. bölümde yaralanıyor. Ancak Cerkutay'ın ölüm ölmediğine yönelik sorular ise bu akşamki bölümde yanıt bulacak. 

ÇAĞRI ŞENSOY KİMDİR?

Şensoy, 17 Nisan 1986 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini 2000-2004 yılları arasında Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü'nde tamamlayarak Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü'nde yüksek lisans eğitimine devam etti.

2002-2012 yılları arasında birçok tiyatro oyununda yer alan ve daha sonra 'Deli Hüseyin Paşa' rolünü oynadığı Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve 'Cerkutay' karakteriyle yer aldığı Kuruluş: Osman gibi dizilerde boy göstermiştir.

 

 

16 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni16 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet