Geri Dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Yıldırım'a kız istedi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, oyuncu Murat Yıldırım için Faslı oyuncu-model İmane El Bani'yi, cep telefonundan görüntülü yaptığı görüşmeyle babasından istedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Yıldırım'a kız istedi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'na gelişinde oyuncu Murat Yıldırım ve nişanlısı Faslı oyuncu-model İmane El Bani ile karşılaştı. İkili ile bir süre sohbet eden Erdoğan, daha sonra Facetime aracılığıyla El Bani'yi babası Bouchaib El Bani'den istedi.

Erdoğan, cep telefonu üzerinden görüntülü görüştüğü El Bani'ye, "Gençler anlaşmışlar. Allah'ın emri Peygamber'in kavliyle Murat Yıldırım'a kızınızı istiyoruz" dedi. Baba El Bani ise "İnşallah daha hayırlı, mübarek bir olaya dönüşür bu evlilik" diye yanıt verdi.

Erdoğan, ailesi ve şahsı adına sevgi ve saygılarını sunarken, baba El Bani de "Teşekkür ederim. Madem birbirlerini sevmişler. Kız istemeyi siz yaptığınız için inşallah bu evlilik daha mübarek hale gelir" ifadelerini kullandı.

Babayı tebrik eden Erdoğan, "Hayırlı, uğurlu olur inşallah. Bir gün hayırlı bir vesileyle görüşürüz" temennisinde bulundu.

Emine Erdoğan da çifti tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Yıldırıma kız istedi

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra sahnedePoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde İbrahim Tatlıses heyecanı yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber