Cadde Cüneyt Arkın'ın nostaljik paylaşımına yorum yağdı

Cüneyt Arkın'ın nostaljik paylaşımına yorum yağdı

09.06.2022 - 17:25 | Son Güncellenme:

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Yeşilçam efsanelerinden Cüneyt Arkın, takipçilerini bir kez daha yıllar öncesine götürdü. 84 yaşındaki sanatçı, dönemin yıldız isimlerinin yer aldığı, Antalya Film Festivali yolculuğunda çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Cüneyt Arkının nostaljik paylaşımına yorum yağdı

'Kara Murat' karakterine hayat verdiği filmler başta olmak üzere çok izlenen birçok projede yer alan, son olarak geçtiğimiz yıl 'Kuruluş: Osman' dizisinde kamera karşısına geçen Cüneyt Arkın, sosyal medyada yaptığı nostaljik paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Haberin Devamı

HEPSİ BİRBİRİNDEN ÜNLÜ

Yeşilçam efsanesi; Gülşen Bubikoğlu, Hulusi Kentmen, Cemil Şahbaz, Ünsal Emre, Uğur Dündar, Emel Sayın, Aydemir Akbaş ve Cevdet Arıkan gibi çok sayıda ünlü sanatçının bulunduğu fotoğrafa, "Antalya Film Festivali hatırası" notunu düştü.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ"

Usta oyuncunun takipçileri, binlerce beğeni alan gönderiye; "Şampiyonlar Ligi", "Keşke biz de o yıllarda yaşasaymışız", "Fotoğraf ağırlığını tartacak kantar yok", "Harika bir fotoğraf", "Efsane kadro", "Ne güzel günler yaşamışsınız", "Hepsi de birbirinden şık", "Yıldızlar geçidi", "Hepsi de o kadar değerli ki" şeklinde övgü dolu yorumlar yazdı.

Cüneyt Arkının nostaljik paylaşımına yorum yağdı