Geri Dön

Davut Güloğlu'ndan 'Hayat Devam Ediyor'

Karadeniz’in sevilen isimlerinden Davut Güloğlu, yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.

Davut Güloğlu'ndan 'Hayat Devam Ediyor'

Üç yıllık aranın ardından birbirinden iddialı 15 şarkı ile dönen Davut Güloğlu, bir ilke de imza atıyor. Albümün ismi için iki şarkı arasında kalan şarkıcı, ‘Hayat Devam Ediyor/Bu Kadar Naz Olur Mu’ şeklinde albüme iki şarkının da adını verdi.

Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkan albümde 7 şarkının sözü ve müziği Davut Güloğlu imzası taşıyor. Aranjelerini Toylan Kaya’nın yaptığı parçaların söz ve müziklerinde Fevzi Temelli, Mehmet Akyıldız, Özkan Pekin, Fatih Dağ ve Hızır Atalay gibi değerli müzik adamlarının isimleri var.

200 KİŞİLİK KLİP

Albümün çıkış parçası olarak seçilen ‘Hayat Devam Ediyor’un video klibi, Trabzon Sürmene’de çekildi. Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekilen klipte, Davut Güloğlu’na Trabzon halkı eşlik etti. Yaklaşık 200 kişinin yer aldığı klip, renkli görüntülere sahne oldu.

Yaşanan tüm olumsuzluklara, kötülüklere karşı hayatın daima devam ettiğini anlatan video klip, insanların rutin hayatını izleyiciye aktarıyor.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber