Geri Dön

‘Defalarca dibe vurdum’

Simge Sağın, geçmiş yıllarda çok tükendiğini söyledi. Şarkıcı, “Defalarca dibe vurdum ve üzüldüm. Her dibe vuruşun sonunda, aydınlık kapı açıldı” dedi.

‘Defalarca dibe vurdum’

'Ben Bazen' albümünü çıkaran Simge Sağın, Onedio’da hayranlarından gelen soruları yanıtladı. Şarkıcı, “20’li yaşlarda neden keşfedilmedin?” sorusuna, “Ben de kendimi keşfedememiştim. Bence 30’lar tam zamanıydı. Farkındalık dönemine girdim ve kendimi keşfettim. Galiba biraz geç kaldım ama bu çok yaradı. Şu an çok mutluyum” cevabını verdi. Tükendiği dönemler olduğunu söyleyen şarkıcı, “Defalarca dibe vurdum ve üzüldüm. Bunları olumsuz olarak algılamadım. Her dibe vuruşun sonunda, aydınlık kapı açıldı. Kendime yeni yollar buldum. Dibe vurmaktan korkmayın” diye konuştu.

‘Lisede sınıfta kaldım’

Lisede kötü olduğunu söyleyen Sağın, “İğrenç, kötü ve kopyacıydım. Bacağıma ve kalemlere kopya yapardım. Lise 1’de dokuz zayıfla, kalmıştım. Matematik, fizik ve kimyam çok kötüydü. Edebiyatım iyiydi” diye konuştu. Oyunculuk için ise şarkıcı, “Yapabileceğim bir şey gelirse ve inandığım proje olursa olabilir. Klipte rol yapmak daha kolay, çünkü şarkının ruhunu yaşıyorum. Ben de kendimi fena bulmuyorum. Kolay iş değil, oyunculara saygı duyuyorum” açıklamasını yaptı.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet