Cadde Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil!

Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil!

28.05.2024 - 16:22 | Son Güncellenme:

Manken Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde kendini 11 saat boyunca bir kulübeye kapatmış; bu süre içerisinde ne yemek yemiş ne de su içmişti. Şarkıcı Dene Samyeli, çok konuşulan 'karanlık inziva meditasyonu' ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil

Nükhet Duru, yeni yaşını Maslak'ta bir mekanda gerçekleşen partiyle kutladı. Oğlu Cem Masis tarafından organize edilen yaş gününe katılanlar arasında Defne Samyeli de vardı.

Haberin Devamı

Son yıllarda şarkıcı kimliğiyle ön planda olan eski haber spikeri, "Çocukluğumuzdan bu yana hayatımızın her anına damga vurmayı başarmış çok önemli bir sanatçı, kendisini çok seviyorum, daha nice yıllar birlikte olabilmeyi diliyorum" diyerek duygularını dile getirdi.

Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil

"SESİM KISILDI"

Yoğun bir konser trafiği geçirdiğini dile getiren Samyeli "Arka arkaya konserler verdim. Hatta sesim kısıldı. Yakın zamanda yeni şarkım çıkacak, yoruldum ama meyvelerini alacağım" şeklinde konuştu.

"ÇİN'E GİDECEĞİZ"

Fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan, Çin'de genetik araştırmaya konu olan Samyeli, "Evet devam ediyormuş, sadece benimle alakalı değil, başka isimler üzerinde de çalışmalar yapılıyor. Araştırma sonuçlarının hepsini paylaştıklarında Çin'e gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil

Haberin Devamı

"KENDİ KENDİME KONUŞURUM"

Çağla Şıkel ile gündeme gelen karanlık inziva meditasyonu ile ilgili düşünceleri sorulan ünlü isim, "Benim karanlıkta kalmam mümkün değil. O kadar süre boyunca sessiz kalabilmem de mümkün değil. Konuşacak kimse bulamazsam kendi kendime konuşuyorum" diyerek herkesi güldürdü.

Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil