Geri Dön

Demet Akalın okul yıllarına döndü! Görenler 'Hira' zannetti

Demet Akalın, yakın arkadaşı Alişan'ın yeni programı için özel bir çekim gerçekleştirdi. Alişan'la birlikte çocukluğunun geçtiği mahalleye giden Akalın, okul yıllarından da hatıra fotoğrafları paylaştı. Akalın'ın yıllar önceki halini görenler 'kızın aynı sen' yorumunda bulundu.

Demet Akalın okul yıllarına döndü! Görenler 'Hira' zannetti

Şarkıcı Demet Akalın, yakın dostu Alişan'ın yeni programı için Gölcük'e çocukluk yıllarının geçtiği mahalleye gitti. İlkokul ve lise yıllarını yad eden şarkıcı Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından okul ziyareti fotoğraflarını paylaştı.

Barbaros Hayrettin Lisesi'nden mezun olan Demet Akalın, fotoğrafın altına; 'Barbaros Hayrettin Lisesi, aynı sıram vay be' notunu düştü.

'FOTOĞRAFTAKİ HİRA MI?'
İlkokul yıllarına ait fotoğraflarını da yayınlayan ünlü şarkıcının kızı Hira ile benzerliği dikkat çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Akalın'ın çocukluk fotoğraflarına, 'Hira ikiziniz gibi', 'Bu fotoğraftaki Hira mı?' yorumunda bulundu.

Demet Akalın okul yıllarına döndü Görenler Hira zannetti

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber