Geri Dön

Demet Akalın'dan Sıla'ya doğum günü kutlaması

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, tatile çıksa da yakın arkadaşı ve meslektaşı Sıla Gençoğlu'nun doğum gününü kutlamayı unutmadı. Ama arkadaşının doğum gününü kutlamak için seçtiği yöntem sosyal medyanın diline düştü.

Demet Akalın'dan Sıla'ya doğum günü kutlaması

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ABD turnesi bittikten sonra bu kez İzmir'in yolunu tuttu. Eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira'yla birlikte yazlığının tadını çıkaran Demet Akalın, bir yandan da yeni şarkısı ve yazın ayarladığı konserler için çalışmaya devam ediyor.

Demet Akalın, ünlü şarkıcı Sıla ile yakın arkadaş. Üstelik, başkaları yapsa tek kalemde sileceği hareketleri Sıla yaptığında hiç tepki vermiyor. Hazer Amani ile evli olduğu dönemde kendisini takipten çıkaran Sıla için, "Önemli değil. Ben onu çok seviyorum." demişliği bile var. Daha sonra da "Kahır" şarkısını kendine veren Sıla'yı yere göğe koyamadı.

Bugün de yakın arkadaşı Sıla'nın doğum gününü kutlayan Demet Akalın, Sıla'dan aldığı "Bizi Buluyor" şarkısı eşliğinde bir video paylaştı. Ancak yaptığı ilginç photoshop yüzünden sosyal medyanın diline düştü.

Demet Akalından Sılaya doğum günü kutlaması

 

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet