Sıla

Sıla

Son dakika Sıla haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sıla gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sıla haber sayfamızda...

Sıla

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.896 sıla haberi bulunmuştur.
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Duyulmamış Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler Sözlüğü ve Anlamları
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Duyulmamış Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler Sözlüğü ve AnlamlarıDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, duyulmamış ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri ismin unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler sözlüğü ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2021” içeriğimize bakabilirsiniz.
3.12.2021Bebek
Gözde Kansu ve Güntaç Özdemir yeni bir aşka yelken açtı
Gözde Kansu ve Güntaç Özdemir yeni bir aşka yelken açtı'İçerde', 'Issız Adam' ve 'Sen Anlat Karadeniz' gibi yapımlarda yer alan oyuncu Gözde Kansu'nun iki yıl sonra yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. Oyuncunun, gönlünü şarkıcı Güntaç Özdemir'e kaptırdığı ortaya çıktı.
3.12.2021Cadde
Gözde aşıklar
Gözde aşıklarGözde Kansu, iki yıl sonra yeni bir aşka yelken açtı.
3.12.2021Cadde
Cansu Dere 'ye İspanya'dan başarı ödülü
Cansu Dere 'ye İspanya'dan başarı ödülüTürk-İspanyol Resmi Sanayi ve Ticaret Odası tarafından bu sene altıncısı düzenlenen ödül töreninde, ünlü oyuncu Cansu Dere, Bireysel Başarı Ödülü'nün sahibi oldu.
2.12.2021Cadde
‘Rüyanda  Görsen  İnanma’  çıkıyor
‘Rüyanda Görsen İnanma’ çıkıyorSıla, sevenlerinin karşısına sürpriz bir parçayla çıkıyor.
1.12.2021Cadde
Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: Ş Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: Ş Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerine düştüğü konulardan bir tanesi de isimler. Cinsiyet öğrendikten sonra çiftler yakınlarından veya internet üzerinden konu ile ilgili fikir sahibi oluyor. Anne ve baba adayları bebeklerine isim vermede kararsızlık yaşıyor. Kız bebekleri için ebeveynler kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. İsim verme sürecinde genellikle kararsızlık yaşayan aileler kız bebeklerine modern, popüler, nadir bulunan, değişik ve keşfedilmemiş isimler vermek istiyor. Ş harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında özen gösteriyor. S harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
Turgay Başyayla kimdir, eşi kim? Gelinim Mutfakta sunucusu Turgay Başyayla kaç yaşında?
Turgay Başyayla kimdir, eşi kim? Gelinim Mutfakta sunucusu Turgay Başyayla kaç yaşında?Turgay Başyayla bu hafta Gelinim Mutfakta sunuculuğu yapacak. Heyecanla takip edilen Gelinim Mutfakta'nın sunuculuğunu üstlenen Turgay Başyayla ile ilgili ayrıntılar da merak ediliyor. Peki, Turgay Başyayla kimdir, kaç yaşında?
29.11.2021Cadde
'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde
'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde'The Voice of Germany' yarışmasının ilk turunda seslendirdiği 'Yalan' şarkısıyla hem Almanya'nın hem de Türkiye'nin gündemine oturan Zeynep Avcı, yine jüriyi kendine hayran bıraktı. Avcı bu kez Zerrin Özer'in 'Kıyamam' şarkısını seslendirdi.
28.11.2021Magazin
'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde
'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde'The Voice of Germany' yarışmasının ilk turunda seslendirdiği 'Yalan' şarkısıyla hem Almanya'nın hem de Türkiye'nin gündemine oturan Zeynep Avcı, yine jüriyi kendine hayran bıraktı. Avcı bu kez Zerrin Özer'in 'Kıyamam' şarkısını seslendirdi.
29.11.2021Cadde
İlker Kaleli çaldı, sevgilisi Sıla söyledi!
İlker Kaleli çaldı, sevgilisi Sıla söyledi!Sanatçı Sıla Gençoğlu'nun yeni şarkısının düzenlemesini sevgilisi İlker Kaleli yaptı. Ünlü oyuncu, şarkının akustik ve elektro gitarlarını da çaldı.
27.11.2021Cadde
Hadis-i Şerif - Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in En Güzel Hadis-i Şerifleri
Hadis-i Şerif - Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in En Güzel Hadis-i ŞerifleriAllah’ın elçisi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.AV.) ağzından çıkan sözler hadis-i şerif olarak geçer. Hadis-i şerifler Kur’an- Kerim’i teyit edici özellik taşır. İslam alemi için büyük önem taşıyan hadisler Hz. Muhammed’in (S.AV.) sözlerinin, davranışlarının, fikir ve eylemlerinin yazıyla ifade edilmiş halidir. Hadisler özellikleri bakımından üçe ayrılır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in en güzel hadis-i şerifleri için ”Hadis-i Şerif” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
25.11.2021Dini Bilgiler
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Kedi İsimleri ve Anlamları 2021: En Güzel Türkçe, Yabancı, Yaratıcı, Mitolojik Erkek ve Dişi Kedi İsimleri
Kedi İsimleri ve Anlamları 2021: En Güzel Türkçe, Yabancı, Yaratıcı, Mitolojik Erkek ve Dişi Kedi İsimleriKediler sevimli ve sevecen halleri kendisine hayran bırakır. İnsanlarla dost olan kedilerin kendilerine has özellikleri vardır. Kedilerin 70’ten fazla ırkı bulunur. Dünyada en çok sahiplenen evcil hayvandır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni kedi sahiplenen pek çok kişi kedisine isim vermek ister. Sahipler kedi isimleri konusu üzerine derin bir araştırma sürecine girerler. Ancak isim seçme konusunda kararsızlık yaşarlar. Erkek ve dişi kediler için birbirinden ayrı yabancı, Türkçe, mitolojik ve yaratıcı kedi isimleri bulunur. Ancak her geçen gün yeni kedi isimleri popüler olmaktadır. En güzel erkek ve dişi kedi isimleri için Kedi İsimleri 2021 içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Evcil Hayvan
Sıla'nın Almanya konserinde Zeynep Avcı sürprizi
Sıla'nın Almanya konserinde Zeynep Avcı sürpriziAlmanya'nın Mannheim kentinde konser veren Sıla Gençoğlu, 'O Ses Almanya'nın fenomen Türk yarışmacısı Zeynep Avcı’yla düet yaptı.
24.11.2021Cadde
Sıla’dan destek
Sıla’dan destekSıla, Mannheim konserinde ‘O Ses Almanya’nın fenomen Türk yarışmacısı Zeynep Avcı’yla ‘Oluruna Bırak’ parçasını söyledi.
24.11.2021Cadde
Şehit polis Yusuf Ceylan'ın cenaze namazını, imam babası kıldırdı
Şehit polis Yusuf Ceylan'ın cenaze namazını, imam babası kıldırdıTrabzon’da 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz ve alkollü K.E.T.'nin (16) otomobille çarpması sonucu şehit olan polis memuru Yusuf Ceylan (39), memleketi Samsun'da toprağa verildi. Şehidin cenaze namazını, imam olan babası İlyas Ceylan kıldırdı.
22.11.2021Gündem
Kızına cinsel istismarın ses kaydına bilirkişi raporu
Kızına cinsel istismarın ses kaydına bilirkişi raporuİzmir'in Konak ilçesinde Asya D.'nin (36), boşanmalarına rağmen aynı evi paylaştığı Serkan E.'yi (42) iki kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tabancayla yaraladığı olaya ilişkin davada, Sıla E. (15) tarafından kaydedilen ses kayıtlarına ilişkin bilirkişi raporu çıktı. Raporun sonuç kısmında, "Diyaloglarda, erkek şahsın kıza yönelik cinsel anlamda söylemlerde bulunduğu, ayrıca hakaret içerikli söylemlerde de bulunduğu tespit edilmiştir" denildi.
21.11.2021Gündem
Ehliyetsiz ve alkollü sürücünün çarptığı polis şehit oldu!
Ehliyetsiz ve alkollü sürücünün çarptığı polis şehit oldu!Trabzon’un Akçaabat ilçesinde kontrol noktasında 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz ve alkollü sürücü K.E.T.’nin (16) otomobille çarptığı polis memuru Yusuf Ceylan (39), şehit oldu. Olay sonrası K.E.T. tutuklandı, arkadaşı ise serbest bırakıldı.
21.11.2021Gündem
Eskişehir'de otomobiller çarpıştı: 5 yaralı
Eskişehir'de otomobiller çarpıştı: 5 yaralıEskişehir'de, 2 otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu sürücüler dahil 5 kişi yaralandı.
20.11.2021Gündem
“Dün Bugün İstanbul” sergisi 28 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyor
“Dün Bugün İstanbul” sergisi 28 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyorEylül ayında Sakıp Sabancı Müzesi’nde başlayan “Dün Bugün İstanbul” sergisi, “Yeni Neslin Sabancı’sı” vizyonu doğrultusunda, Sabancı Holding’in desteği ile devam ediyor.
18.11.2021Kültür Sanat
Cennet elması çalan 3 kişi gözaltına alındı
Cennet elması çalan 3 kişi gözaltına alındıDenizli'nin Honaz ilçesinde cennet elması çalan 3 kişi suçüstü yakalandı. Toplamda 10 kasa toplayan ve 20 kasayı da hazırda bekleten şüpheliler hakkında adli işlem başlatıldı.
13.11.2021Gündem
Baş ağrısını geçirme gücüne sahip 10 sağlıklı besin
Baş ağrısını geçirme gücüne sahip 10 sağlıklı besinBaş ağrısı yavaş yavaş veya birdenbire ansızın gelerek birkaç saat veya birkaç gün boyunca devam edebilir. Bu nedenle günlük işleri yapmak bile zorlaşır. İşte tam da bu zamanlarda doğal çarelere başvurarak dayanılmaz ağrılardan kurtulmak isteyebilirsiniz. "Baş ağrısına iyi gelen besinler nelerdir?" diye soranlar için Dr. Sıla Gürel, listeyi paylaştı. İşte baş ağrısını kesmek için tüketilmesi faydalı olan besinler...
Sıla-İlker Kaleli'nin deniz keyfi
Sıla-İlker Kaleli'nin deniz keyfiŞarkıcı Sıla ve oyuncu İlker Kaleli geçtiğimiz mayıs ayında yeni bir aşka yelken açmıştı. Yazı Bodrum'da geçirdikten sonra İstanbul'a gelen çift, tekrar Ege'ye döndü.
12.11.2021Cadde
Ticaret Malı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Ticaret Malı Yanıtları
Ticaret Malı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Ticaret Malı YanıtlarıBazı kelime ya da kelime gruplarının Türkçede aynı anlam üzerinden farklı karşılıkları bulunur. Özellikle bulmaca üzerinden ticaret malı karşılığının cevapları merak ediliyor. Peki ticaret malı bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada ticaret malı yanıtları hakkında detayları derledik.
10.11.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Sıla ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.