Geri Dön

Demet Şener: Utanılacak hiçbir şey yapmıyorum!

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 13 yıllık birlikteliği olaylı şekilde biten, Cenk Küpeli ile evliliği 19 ay süren Demet Şener, yaklaşık bir12.06.2022 07:02 yıldır iş insanı Tolga Arman'la aşk yaşıyor. Zaman zaman sevgilisiyle aşk pozlarını Instagram'da yayınlayan 45 yaşındaki eski manken, 1 Haziran'da paylaştığı ve sosyal medyada gündem olan 'dudak dudağa tablo' hakkında ilk kez konuştu.

Demet Şener: Utanılacak hiçbir şey yapmıyorum!

Demet Şener, sevgilisi Tolga Arman ile öpüşürken resmedilen tabloyu evinin duvarına asmış, tablonun önünde elinde çiçeklerle poz vermişti. Gönderisine "Evim evim güzel evim. Kendime çiçek aldım, evi güzelleştiren en güzel şey çiçekler" notunu düşen ünlü isim, hayranlarına "Siz neler yaparsınız evinizi güzelleştirmek için?" sorusunu yöneltmişti.

Önceki gün lüks bir giyim markasının 2022 yaz koleksiyonu için Ortaköy'de bir mekanda gerçekleştirdiği lansmana katılan eski mankene, sevgilisi ile dudak dudağa pozunu evinin salonuna astığı hatırlatıldı.

"ÇOK KOMİK ŞEYLER!"

Şener, "Hediye Sevgililer Günü'nde geldi, herkes geç kaldı. Çok hoşuma giden, çok özel bir ressam yaptı. Öylesine bir resim değil o. Tolga’yı ve beni çok sevdiği için yaptı, normalde böyle bir şey yapmıyor. Bir tablo asılmış, o tabloda öpüşüyormuşsun... Çok komik şeyler bunlar. O yüzden hiç takılmıyorum ben” dedi.

Demet Şener: Utanılacak hiçbir şey yapmıyorum

"ÇOCUKLARIM GERÇEK AŞKI GÖRSÜNLER"

1995'te Miss Turkey Güzellik Yarışmasında birinci olan 45 yaşındaki güzel, "Tablonun evinizin salonunda olması biraz iddialı değil mi?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Hayır. Ben her şeyi dürüstçe yaşıyorum, çocuklarım benim hayat arkadaşım, yol arkadaşım. Saman altından su yürütmektense anlık dik bir şekilde hayatımı yaşamayı tercih ediyorum. Utanılacak hiçbir şey yapmıyorum. 17 yaşımdan beri beraberiz, hayatımda hiçbir şeyi saklamadım doğru ya da yanlış. İyi ki de böyle yaptım. Çoğu insan taktir ediyor, taktir etmeyen de olabilir, onlara değişik gelebilir. Ben çocuklarıma aynı evde yaşıyorum, Tolga da kendi evinde kızıyla yaşıyor. O yüzden bizler arada sırada evlerimizde buluşuyoruz. Çocuklarımızın her şeyiyle bire bir ilgileniyoruz. Her türlü annelik görevimi fazlasıyla yapıyorum. O yüzden çocuklarım gerçek aşkı sevgiyi görsünler, yalan dolan yerine onu görsünler.

"NEYİ SAKLADIM?"

Demet Şener, bu sözlerinin 2018 yılında boşandığı, iki çocuğunun babası İbrahim Kutluay’a gönderme olarak algılanabileceği yorumu yapılınca, "Neyi sakladım ki hayatımda, sizler beni tanıyorsunuz. Bende yalan dolan yok. Bir kadının gözlerinin içine bakan, onu her dakika mutlu etmeye çalışan biri. Çocuklarım bunu görerek büyüyorlar. Daha güzel bir şey var mı? Annelerini mutlu eden bir insan var orada” şeklinde konuştu.

Demet Şener: Utanılacak hiçbir şey yapmıyorum

"ŞU ANDA EVLİLİĞE İHTİYACIM YOK"

İki kez evlenip boşanan Şener'e, yeniden nikâh masasına oturmayı düşünüp düşünmediği soruldu. Tescilli güzel, "Şu anda evlenmek gibi bir ihtiyacımız yok. İleride olur olmaz, bilmiyorum. Biz hayatı beraber yaşamak için yola çıktık, beraber yaşamak, yaşlanmak, yaş almak için" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber